Kadinlive.com

Zuhair Murad Abiye Gece Elbisesi Modelleri 2018-2019


Zuhair Murad Abiye Gece Elbisesi Modelleri

Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad ilkbahar yaz abiye elbise modelleri koleksiyonunu moda sevenlerle buluşturdu. Çok şık ve ihtişamlı abiye elbise modelleri 2018-2019 koleksiyonun’da tanıtan Zuhair Murad oldukça büyük ilgi gördü desek yerinde bir söz olur. Lübnanlı tasarımcı, her yıl olduğu gibi bu yılda abiye gece elbisesi modelleri bu ilkbahar yaz sezonuna damgasını vuracak!

En şık abiye modellerinin sergilendiği bu koleksiyonun yanı sıra birçok kategoride ürünleri bulunan Zuhair Murad‘ın gelinlik modelleri ve nişan elbiseleri de oldukça şık tasarımlara sahip, ilkbahar yaz sezonuna özgü elbiselerde özellikle işleme, motif ve dantel gibi detaylar dikkat çekiyor.


İçerisinde bulunduğumuz ilkbahar yaz sezonunda abiye, mezuniyet, nişan, düğün gibi özel etkinler için elbise modelleri arayış içerisinde olan bayanların imdadına Zuhair Murad yeni tasarımlı elbise modelleri koşuyor diyebilirim. Bu markayı özel kılan en büyük özelliği ise sade abiyeler, gelinlik ve nişanlık gibi kıyafetlerin yanı sıra daha göz alıcı ve oldukça iddialı gece elbiselerinin koleksiyonlarında yer almasıdır.

Zuhair Murad moda dünyasına renk getiren ve tasarladığı kıyafetlerle gündemde kalmayı başaran dünyaca tanınmış bir moda tasarımcısıdır. Moda dünyasına ilk adımını 1997 yılında attı, Paris moda evinde tasarladığı ve ürettiği tüm kıyafetlerini dünyanın dört bir yanına dağıtan bir marka haline geldi. Tasarladığı her kıyafette tarihin derinliklerindeki antik çizgiler ve çağdaş moda ile harmanlayarak oldukça harika işlere imza atmayı başarıyor.

Zuhair Murad abiye elbise koleksiyonlarını incelediğimiz de işlemeler, nakışlar, desenler oldukça farklı tasarımlar ortaya çıkartarak büyülü dünyasında adeta kaybolmanıza neden oluyor! Tasarımları ile göz dolduran bu eşsiz koleksiyonu incelerken sizlerde büyüsüne kapılacaksınız. Renklerin, desenlerin, işlemelerin bulunduğu Zuhair Murad ilkbahar yaz 2018-2019 koleksiyonunda tül detaylar ve kabarık eteklerin sahip olduğu koleksiyona göz atmaya ne dersiniz?

Sizin için hazırladığımız birbirinden şık ve harika Zuhair Murad abiye gece elbisesi modelleri 2018-2019 koleksiyonunda sarmaşık çiçek detayları, işlemeler, dantel elbiseler, saten elbiseler ve ışıltıların bulunduğu harika bir koleksiyonu derledik. Galeride inceleme fırsatı bulacağınız bu eşsiz koleksiyonun cazibesine kapılacaksınız!

Abiye Gece Elbisesi Modelleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git