Güzellik

Güzellik modası

Güzellik modası

Gün geçmiyor ki yeni bir moda akımı ile karşı karşıya kalmayalım. Fakat moda deyince sadece kıyafet ayakkabı çanta değil saç makyaj da modaya uygun olarak her gün yenileniyor.

Abartılı kirpikler

Etkileyici bakışlara sahip olmak istiyorsak kirpiklerimizi özen göstermeliyiz. Abartılı kirpikler güzel rimellerin yanı sıra abartılı kirpiklerde revaçta tek tek kirpik çeşidinden de birçok farklı kirpik modelini kullanma konusunda cesaretli olmanızı öneriyoruz.

guzellik-modasi-5

Kalın kaşlar

Eskiden revaçta olan ince kaşlar yerine kalın kaşlar bu senenin trendleri arasında. Kaşlarınıza uyumadan önce sürdüğünüz badem yağıyla kaşlarınızı daha kusursuz ve harika bir görünüme katmanız mümkün. Şeklini de ne kadar güzel ve muntazam bir şekilde alınırsa daha çok etkileyici ve güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Makyaj yaparken alamadığımız gereken bir önemli noktamız da kaşlarımız kaş boyalarını kullanarak veya göz farlarıyla da kaşlarımızı saçlarımızın rengine uygun ya da koyu yapma şansına sahibiz. Hatta kurşun kalemle bile kaşlarımı daha güzel bir görünüm ortaya çıkartabiliriz.

guzellik-modasi-1

Disko dudakları

Bu sezon solgun renkler yerine ışıltılı canlı dudaklar revaçta parıltılı sıcacık renkleri olan harika taşlı ve şık dudaklara ulaşabilirsiniz.

guzellik-modasi-2

Eski hollywood

70’li yıllardan ilham alınarak saç modelleri makyaj trendleri eski Hollywood yıldızları gibi görünmek mümkün. Sizlerde ışıltılı bir imajla harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ten renginize yakın tonlarda cildinize ışıltı katabilirsiniz. Fazla koyu olmayan tonları cildinize uyguladığınızda biraz ışıltı katarak daha güzel ve hoş görünmeniz mümkün. Göz kapaklarınıza da hafif tonlar uygularsanız son derece etkileyici bakışlara ulaşabilirsiniz.

guzellik-modasi-3

Rönesans güzelliği

Sonbaharın en çok dikkat çeken renkleri kahverengi ve muhteşem kombinler ile adeta Rönesans güzelliği ortaya çıkıyor. Elmacık kemiklerinin üzerine hafifçe pembe krem allıklar sürerek çok daha güzel ve etkileyici görünebiliriz. Küçük tüyolar ve modayı yakalayabilir muhteşem kombinlerle etkileyici bir havaya kavuşabiliriz.

guzellik-modasi-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu