Dekorasyon

Evinizin kapılarını renklendirin!

Evinizin kapılarını renklendirin

Evinizin kapılarını takılan dekoratif kapı süsleri, gelen misafirlerinizi karşılamak adına oldukça dekoratif ev kapıları yaratabilirsiniz. Kapı süslemesinde doğal malzemelerden yararlanabileceğiniz gibi hazır kapı süsleri de kullanabilirsiniz.

Sonbahar kış mevsimlerine girdiğimiz şu günlerde, evimizdeki dekoratif objeler de mevsimin getirdiği değişiklikten dolayı değişime uğrar. Dökülmüş yapraklar, kurumuş dallar, hepsi ayrı bir ilham kaynağı bu mevsimlerde. Sonbaharın renklerine hakim olan kapı süsleri, görsellik ve eğlence anlamında büyük etkiye sahipler. Şık objelerle evinizin kapısına farklı bir hava katabilirsiniz.

kapı süsleme 1

Her daim doğallıktan vazgeçmeyenler arasındaysanız, kapı süsü yapmak sizin için oldukça eğlenceli olacaktır. Doğadan biraz çalı çırpı gibi malzemeler toplayıp muhteşem kapı süsleri ortaya çıkartabilirsiniz.

kapı süsleme 2

Kuru dallar ve yapraklar kullanmak istemiyorsanız farklı malzemeler de kapı süsleri yapabilirsiniz. Yapay çiçekler de bu tarzlarda şık dekoratif kapı süsleri yapabilir ve daha uzun ömürlü olabilir.

kapı süsleme 3

Ev kapılarına yapacak olacağınız kapı süsü dekorasyonları için elinizde bulunan tüm malzemeleri değerlendirerek şık tasarımlı kapı süsü yapabilirsiniz.

kapı süsleme 4

Evinizdeki vazo içerisinde duran yapay bir çiçeği kapı süsü olarak değerlendirebilir ya da kağıt külahlar yaparak bunları da birbirlerine yapıştırıp oldukça şık tasarıma sahip kapı süsü elde edebilirsiniz.

kapı süsleme

Bir miktar ip ve keçe yardımı ile muhteşem kapı süsleri yapmanızda mümkün. Rengarenk makaraları ipe sararak veya yapıştırarak sabitleyerek ortaya çıkan cıvıl cıvıl, rengarenk görüntü kapınıza neşe kazandırabilirsiniz. Ayrıca kumaş parçaları ile yapabileceğiniz çok şık tasarımlı kapı süsü de evinizin kapısına neşe katacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu