Makyaj

Makyajda En Son Trend: Islak Makyaj

Makyajda En Son Trend: Islak Makyaj

Makyaj‘da son trend olan yüzümüzün belli bölümlerini aydınlık ve ıslak cilt makyajı oldu! Islak makyaj trendi dünyaca ünlü kozmetik üreticilerinin ilgi odağı oldu.

Armani shisedio nars mac gibi dünyaca ünlü markaların çıkardığı koleksiyonlarda adeta dikkatleri üzerine toplayarak yeni trend olmak yolunda ilerlemekte.

Makyajlarını da artık maç görünümden uzak durmalısınız bu tarz görünümleri demode sayılarak yeni trend olan aydınlık ışıklı ciltlerdir. Sağlıklı ve güzel görünen Bir heykel kadar kusursuz elmacık kemikleri için sizlere de bu makyaj tarzını uygulayabilirsiniz. Burun üstüne göz kapaklarına ışıltıyla vurgulayarak sizler de ilgi ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

makyaj yeni trend 1

Birçok ünlü yıldızın taktiği fondöten ile pürüzsüzleştiren cilt aydınlatıcı ile göz önüne çıkartılıyor burun üstüne hafif bir parlaklıkla en üstte hafif dokunuşlar renkli nemlendirici sürülerek sadece gerekli olduğu durumlarda pudra uygulanıyor. Böylelikle yağlı bir his değil de transparan bir görünüm ortaya çıkıyor.

makyaj yeni trend 2

Allıkları da tercih edin pembe şeftali rengi krem farları tercih ederek kaliteli bir makyaj uygulayarak gün boyu nemli parlak bir görüntüden sizler de mahrum kalmayacaksınız dudak parlatıcı renklerini denemekten kaçınmadan neon renkleri parlatıcıları cesur bir şekilde kullanabilirsiniz.

makyaj yeni trend 3

En pratik şekilde ıslak makyaj nasıl yaparım?

makyaj yeni trend 4

Sıvı aydınlatıcılar kullanarak renkli nemlendiriciler üzerine uyguladığınız küçük ışık yansımaları ile ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Çok az çabayla yoğun olmadan aydınlık sıcaklık elde etmek için farklı renkte allık açık tonlardaki boyuyla üzerine sürerek benzer iki renk ile birbirinize karıştırdığımızda çok güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu