Makyaj

‘Scarlett Johansson’ makyajı nasıl yapılır?

Scarlett Johansson makyajı ile her zaman kullandığınız sıradan makyajın dışına çıkabilirsiniz. Scarlett Johansson her daim doğal makyaj yapan ve doğal makyajı savunan taraf olmuştur. Ten renginin sarı olmasından sarışın olması sebebiyle ünlü oyuncu doğal renk tonlarındaki makyajı rahatlıkla taşıyabiliyor. Oyuncu ilgi odağını genelde dudaklarına çekiyor.

Kadınlive makyaj editörleri olarak ünlü oyuncu Scarlett Johansson makyaj sırlarını araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi gelin hep birlikte bu sırlara bir göz atalım.

Cilt: 2 adet farklı fondöteni karıştırarak cilt tonunuza yakın bir teni elde edersiniz. Perfect Finish Creamy; Bisque ve Beige genelde makyaj uzmanlarının kullandığı iki marka fondöten’dir. Sizde bunları kullanarak doğal bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Fondöteni yüzünüze uygularken mutlaka fırça kullanın.

Scarlett Johansson makyajı 1

Yanaklar: Illuminator in Eva elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmak için kullanın. Bu sebeple doğal bir görüntü elde edersiniz.

Scarlett Johansson makyajı 2

Gözler: Şık bir görüntü için doğal bir göz makyajı şarttır. Çekici gözleri doğal bir makyajla elde edebilirsiniz. Eyeshadowquad in Femme Fatale paletiyle istediğiniz çekiciliği yakalayabilirsiniz. Paletteki açık renkleri kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ardından üzerine koyu renk katarak unutulmaz bir güzellik elde edersiniz.

Scarlett Johansson makyajı 3

Dudaklar: Dudaklarınızla sağladığınız doğallığa şehvet katabilirsiniz. Passion Duo ruj’dan kullanarak çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

Scarlett Johansson makyajı 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu