Kadinlive.com

İlkbahar-Yaz Trendleri: Bayan Etek Şort Kombinleri


Etek Şort Kombinleri

Yine geçmişten günümüz modasına geri dönen yeni trend etek şortlar. Moda kendini sık sık tekrarlasa da her defasında daha farklı, modern, zarif ve yenilenmiş biçimde karşımıza çıkıyor.

Herkese tanıdık geldi muhtemelen, etek-şort. Önden midi eteğe benzer, arkadan bakıldığında ise şort gibi görünüyor. Etek şortların çok farklı tarzları var; bol, dar, uzun, kısa, katlı, dalgalı, pileli, spor tarzında olanlar, daha akıllıca tarzda olanlar v.b. Kısaca her zevke uygun etek şort bulmak mümkün, hem de her vücut tipine uygun modelleri bulabilirsiniz.


Etek çeşitleri moda severler çoktan, kış aylarından giyinmeye başlamıştı. Moda haftaları sırasında sokak modasında sıkça karşılaştık. Bana göre ise etek şort öyle yaz aylarında daha güzeldir. Bir çok markanın ilkbahar-yaz koleksiyonunda etek şort farklı tarz ve modellerde yayımlandı.

İlk bakışta etek çeşitleri elbise ve onu kombinlemek zor görünebilir. Aslında çok farklı ve ilginç kombinler oluşturabilirsiniz. Buda sizin zevk ve fantastik tarzınıza kalıyor :) Örneğin etek-şort çeşitlerini ofis kıyafetlerinizin bir parçası olarak kombin yapabilirsiniz. Sanırım ofis kıyafetlerinizden sıkıldıysanız farklı kombinasyonla kurtarmış olur.

Ünlülerin, moda tutkunlarının kombinlerine dikkat edersek genellikle etek şortları topuklu ayakkabı ile kombin yaptıklarını görüyoruz. Ayrıca topuklu mule ayakkabılarla da güzel görünüyor.

Etek şort ve daha farklı kombinler:

Sizler için hazırlamış olduğumuz etek şort kombinleri için bir dizi foto sunuyoruz. Foto galeri görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayıp galeriyi inceleyebilirsiniz.

Bayan Etek Şort Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git