Kombinler

2022 İlkbahar-Yaz Trendleri: Bayan Etek Şort Kombinleri

2022 Etek Şort Kombinleri

2022 Etek Şort Kombinleri

Yine geçmişten günümüz modasına geri dönen yeni trend etek şortlar. Moda kendini sık sık tekrarlasa da her defasında daha farklı, modern, zarif ve yenilenmiş biçimde karşımıza çıkıyor.

etek şort kombinleri 2

Herkese tanıdık geldi muhtemelen, etek-şort. Önden midi eteğe benzer, arkadan bakıldığında ise şort gibi görünüyor. Etek şortların çok farklı tarzları var; bol, dar, uzun, kısa, katlı, dalgalı, pileli, spor tarzında olanlar, daha akıllıca tarzda olanlar v.b. Kısaca her zevke uygun etek şort bulmak mümkün, hem de her vücut tipine uygun modelleri bulabilirsiniz.

etek şort kombinleri 4

Etek çeşitleri moda severler çoktan, kış aylarından giyinmeye başlamıştı. Moda haftaları sırasında sokak modasında sıkça karşılaştık. Bana göre ise etek şort öyle yaz aylarında daha güzeldir. Bir çok markanın ilkbahar-yaz koleksiyonunda etek şort farklı tarz ve modellerde yayımlandı.

etek şort kombinleri 5

İlk bakışta etek çeşitleri elbise ve onu kombinlemek zor görünebilir. Aslında çok farklı ve ilginç kombinler oluşturabilirsiniz. Buda sizin zevk ve fantastik tarzınıza kalıyor :) Örneğin etek-şort çeşitlerini ofis kıyafetlerinizin bir parçası olarak kombin yapabilirsiniz. Sanırım ofis kıyafetlerinizden sıkıldıysanız farklı kombinasyonla kurtarmış olur.

etek şort kombinleri 8

Ünlülerin, moda tutkunlarının kombinlerine dikkat edersek genellikle etek şortları topuklu ayakkabı ile kombin yaptıklarını görüyoruz. Ayrıca topuklu mule ayakkabılarla da güzel görünüyor.

etek şort kombinleri 9

Etek şort ve daha farklı kombinler:

Sizler için hazırlamış olduğumuz etek şort kombinleri için bir dizi foto sunuyoruz. Foto galeri görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayıp galeriyi inceleyebilirsiniz.

etek şort kombinleri 11

Bayan Etek Şort Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu