Aksesuar

2022 Statement “Minimalist” Kolye Kombinleri

2022 Kolye Kombinleri

2022 Kolye Kombinleri

Statement “minimalist” kolyeler birkaç yıldır moda ve çok günceldir. Her sezon tüm kıyafetlerinizle takabileceğiniz statement minimalist kolyeler bu ilkbahar-yaz koleksiyonlarında bile kendi yerini koruyor. Soğuk mevsimlerde kazak, ayrıca ceketlerle kombinlediğimiz bu kolye modelleri sıcak mevsimlerde etekler, t-shirtlerle birlikte takabiliriz. Bu kolyeler sizin basit giyiminize ladin veya zarif hava katacaktır.

Statement kolye 1

Statement kelimesinin anlamı çeşitli anlamlarda kullanılıyor. Kolye ise bu sözün tercümesine uygun “konulmuş” demektir. Çünkü bu kolyeler hareketli değil, sanki kıyafetlerinizin üzerine konulmuş gibi görünüyor.

Statement kolye 2

Statement kolyeler yaz aylarında daha çok gömleklerle birlikte takılır. Ayrıca isteğe göre t-shirt, bluzlarla birlikte takılması tercih edilir.

Statement kolye 7

Bu kolye modellerini takarken esas dikkat edeceğimiz tarafı renklerin doğru seçilmesidir. Renkli kıyafetlerinizin üzerine daha farklı renkte kolye seçmeye dikkat edin. Bu hem kıyafetinizi, hem de aksesuarları güzel gösterecek. Basit kıyafetlerin üzerine istediğiniz tarz statement minimal kolye takabilirsiniz.

Statement kolye 3

Sizler için statement minimalist kolye kombinleri için bir dizi foto hazırladık. Foto galeriyi görmek incelemek için resimlerin üzerine tıklayarak inceleye bilirsiniz.

Statement kolye 12

Statement “Minimalist” Kolye Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu