Kombinler

Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri

Parka Kombinleri

Kış aylarında bayanların soğuktan korunmak için kat kat giydikleri kıyafetler yüzünden şık görünmeleri o kadar da kolay olmuyor. Bu sebepten elde olan imkanları kombinleme yöntem ve teknikleri ile kışın ne kadar şık olabiliriz sizlerle bunu paylaşacağız. Kışın en şık parka nasıl giyilir ve kombinlenir gelin hep birlikte inceleyelim.

Parka, moda dünyasına asker giyimi olarak girdiği için rengi kamuflaj renk ve tonlarındadır. Yani “parka istiyorum ama haki olmasın” gibi bir alternatifimiz yok baştan uyaralım. Kısacası parka giymek istiyorsanız öncelikle haki renkle barışık olmalısınız. Haki renk hepimizin bildiği gibi gözü çok yormayan ve her renkle kombin yapılabilen bir renktir bu bizim için büyük avantaj değil mi? Ayrıca haki renk her ten rengine de uyumludur hem hakinin de farklı renk tonları olduğu için bize en çok hitap eden haki tonu tercih edebiliriz.

Askeri Parka Sokak Modası Kombinleri

Parka daha salaş sokak modasına uygun bir giyim parçasıdır. Yani “parkayı geçirip kokteyle filan gideyim” diyorsanız sizin bileceğiniz konu onun içinde farklı alternatif kombinlerde mevcut ve bu konuya da değineceğiz.

Kışlık bayan parka modelleri nasıl kombinlenir?

Kış Haki Yeşil Kürklü Bayan Parka Sokak Tarzı

Seçtiğiniz parkayı cat tarzı ağır kışlık botlarla giymeniz parkanın hakkını vermeniz anlamına gelir. Asi bir havası maskülen bir tarzı olduğu için parkalar buna uygun giyim aksesuarlarıyla tamamlanması taraftarıyım. Mesela zımba ve fermajüplü salaş sweetler yarım deri eldivenler yada tanker topuklu ağır botlar bu tarza yakışacak kombinler olabilir. Yeni üretilen parkalarda bel kısmında ve etek kısımlarında büzgü ipleri bulunuyor. Bunları büzerek kullanmak sizi daha ince gösterebilir. Parkanızla birlikte giyeceğiniz yırtık skinny jean veya tayt yine ince görünmenizi sağlayacaktır. Bol kesimli olan parkalar sizi olduğunuzdan daha çok kilolu göstereceği için bu tarz hilelere başvurmakta fayda var.

İçi Kürk Detaylı Şık Parka Modeli ve Sokak Kombini

2016 modasında parkalarda dikkatimizi çeken bir ayrıntı var “neon renkli geniş peluş kürkler”. Yeniden yorumlanan eski stil parkalar bu kürk detaylarıyla daha güncel bir hal almış gibi. Tarz olarak dümdüz jilet gibi fönlü saç kullanan ve uzun tırnaklı oldukça bakımlı kızlara hitap ediyor gibi. Tabii ki tercih meselesi. Bu gibi aşırı süslü parkaları mini payetli bir elbiseyle gayet güzel kombinleyebilirsiniz ve buyrun size kokteyle kombini. Bunun yanı sıra parkalarda çok hoş duran bir detay da armalar. Daha çok rütbe ve havacı sembollü vb. Bu armalar parkanın gerçek kimliğini ortaya koyan ürünlerdir.

Kış Modası Parka Modeli ve Kombini Sokak Stili

Soğuk kış günlerinde parkaların içinin kürklü olan modellerini de tercih edebilirsiniz. Hem görüntüsü güzel olacaktır hem de sıcak tutacaktır. Bunun alternatifi olarak daha ince bir parkanın içine giyeceğiniz kalın ve uzun ceketler parkanın salaş tarzından dolayı hoş duracaktır.

Kışlık Kürklü Parka Modelleri ve Sokak Modası Kombini

Kışlık parka kombinleri ve sokak stilleri için galerideki görselleri inceleyebilirsiniz. Bu görseller size ilham kaynağı olabilir şimdi sizi en şık parka kombinleri ile baş başa bırakıyoruz.

Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri / GALERİ

Jean ve Kürk Detaylı Şık Parka Modelleri ve Kombini

Bir önceki konumuzda sizlere Kışlık Örgü ve Triko Elbise Kombinleri başlıklı yazımızda en şık örgü elbiseler ve kombinleri hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu