Dekorasyon

Dekorasyonda çekmeceli dolap trendi

Kadınlive kadın ekibi olarak dekorasyonda yeni trendler başladı bunlardan biride çekmeceli dolap trendi. Çekmeceli dolaplar, son yıllarda oldukça popüler. Dekorasyonda farklı seçeneklerle buluştuğunda, ortaya hem şık hem de trend bir görünüm çıkıyor …

cekmeceli-dolap-dekorasyonu-4

Evimizin yalnız kahramanlarıdır çekmeceli dolaplar. Bazen girişte, bazen koridorda, bazen salonda ayrı bir şıklık katarlar evimize.

cekmeceli-dolap-dekorasyonu-1

Anılarla dolu fotoğraflarınız, çekmeceli dolapların üstünde tam yerini bulacaklar. Şifonyerleri, yatak odalarınızda üzerine bir ayna ve birkaç aksesuar ile tuvalet masasına dönüştürebilirsiniz.

Eskitilmiş bir model evlere karakteristik bir hava katacaktır. Şifonyerin üstünü ve yanlarını simetrik dekore edebilirsiniz. Çift lambalar, tabaklar çok şık duruyor. Basit görünümlü ya da eski dolaplarınızı çeşitli resimler ve yapıştırıcılarla renklendirebilirsiniz.

cekmeceli-dolap-dekorasyonu-2

Antika bir dolap her tarz evde çok şık duracaktır. Eski bir sekreter dolapla salonunuzda şık bir köşe oluşturabilirsiniz. Dolabınızı çiçekler ve ayna ile tamamlayabilirsiniz.

cekmeceli-dolap-dekorasyonu-3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu