Kadinlive.com

Kenzo Kaplan Sweatshirt Trendi


Kenzo Kaplan Sweatshirt

Kenzo tasarımcıları tarafından hazırlanan yeni koleksiyon da stil ve moda akımı yaratan kaplan desenli sweatshirt‘ler hızla yükselen trend oldu. Kenzo‘nun yeni tasarımcılarının hazırlamış olduğu eşsiz koleksiyon da Kenzo‘nun tarz ve stilini değiştirdiğinin kanıtlarını gösterdi.

Genç ve genç hissettiren bu rahat ve şık göze çarpan tasarımların sonbahar kış koleksiyonlarında en dikkat çeken parçalar arasında olan kaplan desenli sweatshirt‘ler oldukça fazla ilgi gördü.


Kenzo‘nun bu eşsiz koleksiyonunda sunduğu sweatshirt‘ler sokak modasında oldukça popüler bir hale geldi. Dergi editörlerinden sokak stillerine kadar bir çok yerde karşımıza çıkan bu kaplan sweatshirt‘ler arasında en çok yeşil renklerdeki parçalar göze çarpıyor. Bizim favorimiz ise beyaz olanından yana. Bu mükemmel sweatshirt‘ler şimdiden stoklarda tükenmiş durumda. Yaklaşık olarak fiyatı ise, 435 TL civarında.

Kenzo Sweatshirt‘leri nasıl buldunuz? Sweatshirt foto galeriyi görüntüleyin…

Kenzo Kaplan Sweatshirt Kombinleri / Galeri

kenzo-sweat-3

Bir diğer konumuzda sizlere Moda’da Yeni Trend Göz Desenleri başlıklı yazımızda göz desenli sweatshirt’lerden bahsetmiştik bu trendi incelediniz mi?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git