Kadinlive.com

İlkbahar Yaz Trendleri: Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri


İlkbahar Yaz Trendleri: Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

Moda tasarımcıları ilkbahar-yaz koleksiyonlarında spor ayakkabılarına yer vermesi, sokak modasında da yoğun ilginç kombinlerle karşımıza çıkan bu ayakkabıları kısa zamanda trendler arasında görmemize neden oldu.

Yaz modasında özellikle beyaz spor ayakkabılar revaçtadır. Beyaz spor ayakkabı deyince, Adidas‘ın ikonik olan “Stan Smith” ayakkabılarından bahsetmemek olmaz. 1973 yılında ilk kez üretilen bu ayakkabılar, günümüzün modası ile yeniden geri döndü. Günümüzde ünlülerin ve moda bloggerlerininde severek giydiği stan smith ayakkabılar spor-şık tarzın ayrılmaz parçalarından birine dönüşmüştür.


Beyaz spor ayakkabı kombinleri yaparken, elbette sadece spor üslubu ile değil, hatta klasik kıyafetlerle, pantolon ve kostümlerle de giyilir ve ilginç kombinler ortaya çıkartılabilir. Sizde gardırobunuza beyaz spor ayakkabısı ekleyerek, çekinmeden her tarzla kombin yapabilirsiniz.

Spor ayakkabı kombinlerinin görsellerini sizler için derledik. Aşağıdaki galeri görsellerine göz atarak tarzınıza uygun kombin stilini seçebilirsiniz.

Yaz modası beyaz spor ayakkabı kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git