Ayakkabı ModelleriKombinler

2022 İlkbahar Yaz Trendleri: Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

2022 Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

İlkbahar Yaz Trendleri: Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

Moda tasarımcıları 2022 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında spor ayakkabılarına yer vermesi, sokak modasında da yoğun ilginç kombinlerle karşımıza çıkan bu ayakkabıları kısa zamanda trendler arasında görmemize neden oldu.

spor beyaz ayakkabi

Yaz modasında özellikle beyaz spor ayakkabılar revaçtadır. Beyaz spor ayakkabı deyince, Adidas‘ın ikonik olan “Stan Smith” ayakkabılarından bahsetmemek olmaz. 1973 yılında ilk kez üretilen bu ayakkabılar, günümüzün modası ile yeniden geri döndü. Günümüzde ünlülerin ve moda bloggerlerininde severek giydiği stan smith ayakkabılar spor-şık tarzın ayrılmaz parçalarından birine dönüşmüştür.

trend spor ayakkabi 1

Beyaz spor ayakkabı kombinleri yaparken, elbette sadece spor üslubu ile değil, hatta klasik kıyafetlerle, pantolon ve kostümlerle de giyilir ve ilginç kombinler ortaya çıkartılabilir. Sizde gardırobunuza beyaz spor ayakkabısı ekleyerek, çekinmeden her tarzla kombin yapabilirsiniz.

trend spor ayakkabi 2

Spor ayakkabı kombinlerinin görsellerini sizler için derledik. Aşağıdaki galeri görsellerine göz atarak tarzınıza uygun kombin stilini seçebilirsiniz.

trend spor ayakkabi 3

Yaz modası beyaz spor ayakkabı kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu