AksesuarKombinler

2022 Aksesuar Modası: Choker (Tasma) Kolye Kombinleri

2022 Choker (Tasma) Kolye Kombinleri

2022 Choker (Tasma) Kolye Kombinleri

90-cı yılların modası geri döndüğü bu yılda her tarafta kısa üst (crop top)’lar, kombinezonlar, yırtık jeans’lar vb. moda trendlerini görüyoruz. Moda da 90’ların etkisi sadece giyim parçaları ile bitmiyor elbette. Aksesuar modası trendlerinden olan choker (tasma) kolye veya necklace manşet (kelepçe kolye) olarak adlandırılan kolyeler 90-lardan günümüze kadar gelerek yeniden moda olup karşımıza tekrar çıktı.

chokers 1

Muhtemelen, gençlik veya çocukluk yılları 90’lı yıllara tesadüf edenler chokers (tasma) kolyeleri hatırlarlar :) Chanel, D&G, Balmain, Saint Laurent, Dior gibi markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarında görülen chokers kolyeler çok akıllıca ve daha çok statement tarzındadırlar. Choker (tasma) kolye kombinleri sokak modası trendlerinde ve kırmızı halı törenlerinde de çok popüler.

chokers 3

Tüm dikkati boyuna çekebilen bu aksesuar çeşitli form ve tarzları ile her giyim stiline hitap ediyor. Minimalizmi sevenler için, punk tarzında, zarif, deri veya zincir detaylı, vanguard vb. Choker kolyeleri seçerken boyun biçiminize uygun olanı seçmeye dikkat edin. Boynunuz dikse daha zarif ve ince olanları tercih etmeniz önerilir.

chokers 7

Kadınlive Kadın Ekibi sizler için bir dizi choker kolye kombin fotoları sunar. Galeriye göz atmak için resme tıklayınız.

chokers 14

Aksesuar modası choker tasma kolye kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu