Kombinler

2022 Yaz Trendleri: Yarım Kollu “Shift” Bluz Kombinleri

2022 Yarım Kollu "Shift" Bluz Kombinleri

2022 Yarım Kollu “Shift” Bluz Kombinleri

İlkbahar-yaz modasının vazgeçilmez parçalarından olan yarım kollu shift bluzları, yakın mercekle inceleme fırsatımız oldu. Yaz modasına ait yeni bir trend giyim parçası shift bluzlar nedir? Yarım kollu bluz nasıl giyilir? Hep birlikte göz atalım.

shift bluz 1

Shift bluz tunik ve t-shirt arasında olan, geniş ve düz kesimli, kolları dirsekte biten üst giyim parçasıdır. Elbette t-shirt’le kıyasla daha akıllıca ve zarif görünen yarım kollu shift bluzlar, hem de bel çevresindeki kusurları gizler.

shift bluz 2

Malzemesinde, baskı ve boy kesimine göre farklı bluz modelleri olan bu bluzlarla giyimimizde çeşitli ayrıntılar katmakla hem günlük, hem ofis, hem de davetler için kombinler yapabilirsiniz.

shift bluz 3

Çaba harcamadan şık görünmek istiyorsanız shift bluz ve kot pantolon kombini en iyi seçenektir. Kombini genişletmek istersek farklı tarz bir kombin için shift bluz, şort veya mini etek de olabilir.

shift bluz 5

Yarım kollu sift bluz, deri veya metalik giyim parçaları ile kombin sizi farklı ve özel gösterecektir. Kalem veya geniş midi eteklerle bu bluzu kombinleyerek daha zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunlardan başka shift bluzları etek-şortlarla, harem tarz pantolonlarla da kombinlemek mümkündür.

shift bluz 6

Kadınlive Kadın Ekibi olarak sizler için bir dizi yarım kollu bluz kombinleri arasında seçmiş olduğumuz görselleri sunuyoruz. Kombin resimlerini büyütmek için resmin üzerine tıklayınız.

shift bluz 8

Yarım kollu bluz kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu