Kadinlive.com

Nasıl giysi renkleri seçerim?


Renkler moda seçiminde önemli bir rol oynamaktadır dikkat çekiyor ve gördüğümüz kişiye, yani Maigueth ve prestij izlenim, ve onuna bir görünüm verir ne olduğunu ne etrafındaki insanlar ve herkes özellikle giyim seçiminde, kendi tadı vardır, ama kadınların nasıl kendi giysi seçimi, bu yüzden de en çok ilgilenilen konudur.

Doğru kıyafet seçme yönteminin başlangıcı aralarında bile homojenlik açık, yani çevre, olaylar, yaş ve doğru renk gibi çeşitli unsurlara bağlı olduğunu biliyoruz, burada detaylar.

Birincisi: Toplumsal ortamı

– Siz bayanlar prestijli konumları uygun görünüm gerekir, böylece süslemeler olmadan ya burada dahil bu renklerin efendisi olmak için en renk ve ActiveX üç ya da dört renk çokluğu alarak kaçınmalıdır.


– İşiniz başkaları ile doğrudan iletişim dayanıyor ise, bu renkleri en iyi seçimdir karanlık ve rahat olduğunu, birden fazla renk arasında burada ve koordinasyon daha cesur olmalı.

– Eğer bir ev hanımı aynı zamanda güzel olması için rahat ne giymek için tercih ediyor.

İkincisi: Olaylar

– Bu tür siyah veya gri ya da diğer koyu giysiler giymek için en güzel gelen, yakınları ile bir akşam yemeği parti ya da bir akşam daveti eğer farklı vesilelerle ile farklı giysi, örneğin, ben bunu özel bir cazibe verir ışıltı bazı içerir.

– Arkadaşlarınızla ama resmi olmayan sıradan bir akşam için, bu konfor gönderir burada renkleri giymek için daha iyi ise, bu tür mavi, kırmızı, pembe veya bej Ptdrjath gibi.

Üçüncü: Yaş

En önemli uluslararası tasarımcılar katılımcılar moda yaşlı birçok sunum yaptık, ancak bir topluluk doğu olarak biz güzel gelişmişliği yansıtan Mraae Yaş zeyilname tercih, bu yüzden elbise kendi stilinizden vazgeçmek yok, ama her zaman orada size en uygun olanı olduğunu ve mümkün olduğunu unutmayın ama renkler ile giyiyor olmanız daha iyi koordine edilebilir.

Dördüncüsü: Doğru renk

Renk seçiminde özel özel Tkzbe için, vücudun dış şekline ek olarak deri rengi ve moda argo; Bu hesaba çeşitli faktörler gibi yardım alarak, daha fazla dikkatli olun size uygun renk, almak önemlidir.

Şimdi sadece daha önce bahsedilen ipuçlarını ve Staatmtaan muhteşem manzarası izleyin, size elbise nasıl seçerim, Iraodk soru olacak değiliz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git