Kadinlive.com

Yakası Açık Gömlek Modası


2015 yılının en çekici moda akımlardan biri de yakası açık gömlek. Son birkaç sezondur ki, boğazımıza kadar düğmelenmiş gömlekler moda idi. Şimdi ise tam tersi bir eğilim ortaya çıktı. 1970’lerden ilham alan moda dünyası bu yıl gömleklerin tuşlarının yarıya kadar açık kalmasının yanadır. En az 2-3 düğme açık kalmalıdır. İlk olarak podyumlarda göze çarpan bu moda kısa zamanda sokak modasına da yansıma yaptı. Aynı zamanda, stil ikonalarının ve moda bloggerlerinin bu moda takip ettiğini görüyoruz.

Gömlek erkek tarzını ifade etse de, kadınların çekiciliğini inanılmaz derecede vurgular. Fakat bu Trende küçük göğüslü ve zayıf hanımların uyması daha doğru olur. Gece çıkarken, hafta sonları, ya da işten sonra görüşe telesende birkaç düğmeye açık bırakarak Fransız kadınlarının stillerini gölgede koyun…

Boyundan asılan uzun ince bir kolye ile bu stilin ince şehvetini artırabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar, kalem etekler, kısa şort ve kot pantolonlar düğmeleri açık gömleklerle çok yakışacak. Siz yakası açık gömlek trendini nasıl buldunuz?

Gömlek modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git