Moda

Yakası Açık Gömlek Modası

2021-2022 Düğmeleri Açık Gömlek Kombinleri

2021-2022 yılının en çekici moda akımları arasında düğmeleri açık gömlekler trend haline geldi. İlkbahar yaz sezonunda yakası açık gömlek kombinleri ile şıklığınıza şıklık katın! Moda trendleri arasında boğaza kadar düğmelenmiş gömlekler moda iken şimdi durum tam tersine döndü.

yakasi acik gomlek trendi 2

1970’li yıllardan ilham alan moda dünyası 2021-2022 yakası açık gömleklerin bu yıl moda trendleri arasında olduğunu gösteriyor. Giydiğiniz gömleğin 2-3 düğmesi açık bir şekilde birbirinden şık gömlek kombinleri yaratarak sokak modasına damganızı vurabilirsiniz.

yakasi acik gomlek trendi 4

Yakası açık gömlekler ilk olarak podyumlarda göze çarpan moda oldu ve kısa sürede sokak modasına da yansımaya başladı aynı zaman da stil ikonlarının ve moda bloggerleri tarafından yakın takibe alınan moda akımına sizde katılabilirsiniz.

yakasi acik gomlek trendi 6

Bu moda stili erkek tarzını ifade etse de kadınlarda ise çekiciliği inanılmaz derece vurgulayan giyim stilleri arasında. Bu moda akımında dikkat edilmesi gereken ise küçük göğüslü, ince zayıf kadınların uygulaması daha doğru giyim stili olacaktır.

yakasi acik gomlek trendi 5

Boyun kısmından asılan ince uzun kolyeyle stilinizin şehvetini daha çok artırın. Yüksek belli pantolonlar, kalem etekler, kısa şortlar ve jeans (kot) pantolonlar düğmeleri açık gömlek kombinlerine çok yakışacaktır.

yakasi acik gomlek trendi 1

Düğmeleri Açık Gömlek Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu