Kombinler

Sonbahar-Kış Trendleri: Kısa Etek Kombinleri

Sonbahar-Kış Trendleri: Kısa Etek Kombinleri

Yaz aylarında rahatlıkla giyindiğimiz kısa etekler aslında bir çoğumuz için soğuk mevsimin de vazgeçilmezi. Yani, kış aylarında feminen görünüme sahip olmak isteyenlerin tercihi etekler olur. Bugün sizlerle bahsedeceğim konu son yıllarda moda trend olan kısa etekler. Kısa etekleri nasıl giyilir? Soğuk mevsime uygun kısa etek seçerken nelere dikkat edilmelidir?

kisin kısa etekler nasil giyilir 1

İlk olarak seçtiğimiz eteğin parçasının soğuk mevsime uygun olmasına dikkat edeceğiz. Diğer konu ise vücut yapımızı düzgün tanımaktır. Zayıf ince bayanlar daha çok A kesimli eteklere yönelirlerse doğru seçim yapmış olurlar. Kilolu bayanlar ise daha koyu renkte olan düz kısa etekleri tercih edebilirler.

kisin kısa etekler nasil giyilir 2

Kısa etekleri soğuk mevsimde gömleklerle, yünlü bluzlarla rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Üzerinize trençkot, ceket veya palto kombinlemek mümkündür. Kısa etekler son yıllarda genellikle “opak çorap” denilen cildi göstermeyen koyu renkli çoraplarla giyilir. Cildimizi gösteren ince çorapları giymek doğru değildir. Bu sizin günlük giyiminize klasik görünüm verecektir.

kisin kısa etekler nasil giyilir 3

Kısa etekleri uzun çoraplarla giyinirken alt çorabınızın ince olmasına dikkat edin. Son olarak da ayakkabı tercihiniz kısa botlar olmalıdır. Kış modası kısa etek kombinleri arasında kendi zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu trendi sizler nasıl buldunuz?

kisin kısa etekler nasil giyilir 4

Kısa etek modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu