Moda

2022 Mango İlkbahar Yaz Elbise, Kıyafet Modelleri Yeni Koleksiyon

2022 Mango İlkbahar Yaz Elbise, Kıyafet Modelleri

Mango, ilkbahar yaz koleksiyonunu geçmişten günümüze gelen moda trendlerinin hakim olduğu deri ve tül detayları öne çıkıyor. Blazer ceketler, deri ceketler, çizgili pantolonlar, midi etekler, Bohem ve özgür stil sevenlere atıflarda bulunuyor. Beyaz, dantel elbiseler, tığ işlemeleri romantik ve şıklıktan vazgeçemeyen modern kadınlar için muhteşem tasarımlı bir koleksiyon sergiliyor.

kd1

2022 ilkbahar yaz sezonuna hareket getiren parçalar arasında aralıksız şeritler, dikkat çekici baskılı kıyafetler, örme kumaşların fantastik görünümleri renkler konusunda ise beyaz, siyahlar, pembe tonlar, kırmızılar, maviler ve yeşiller bu sezon oldukça güncel ve güzel bir yaz sezonu vaat ediyor.

kd2

Mango yeni sezon koleksiyonunda deri ve tül detaylarıyla da oldukça ilgi gören kıyafetler yine kadınların vazgeçemedikleri parçalar arasında şimdiden yerini almış durumda.

kd3

Mango‘nun bu eşsiz şıklıkta ki koleksiyonu modern kadınların aklını başından alıp götürüyor. Bu muhteşem tasarımlı koleksiyonu ile Mango sizleri büyülü dünyasına davet ediyor.

kd5

Yeni sezon koleksiyondan en güzel giyim parçalarını sizler için seçtik. Galeride inceleme fırsatı bulacağınız bu muhteşem parçalar size ilham verebilir. Lafı uzatmadan sizi koleksiyonla baş başa bırakalım.

kd12

Mango İlkbahar Yaz / GALERİ

Mango'nun İlkbahar koleksiyonu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu