Kadinlive.com

2018-2019 Sonbahar Kış: Chloe Drew Çanta Modelleri


2018-2019 Sonbahar Kış: Chloe Drew Çanta Modelleri

Geçtiğimiz kış sezonu aylarında chloe drew çanta modelleri popülerliğini kaybetmemişti. 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da son derece güncel olan bu çanta modelleri moda haftalarında birçok ünlüde chloe drew çantalar görüldü. Bu muhteşem çantaları moda bloggerleri’de kullanmaktan geri kalmıyorlar.

Eşsiz çantaların renk paleti oldukça zengindir. “Chloe drew çantalar” kırmızı, gri, kahverengi, iki renkte ve diğer renkleriyle birlikte birçok markanın koleksiyonunda yer almaktadır. Moda tasarımcıları leopar desen sevenleri unutmadı! Markaların koleksiyonunda yer alan bu çanta modelleri arasında leopar desenli olanları benim daha çok hoşuma gitti.


Çanta koleksiyonunu incelediğimizde “küçük, orta ve büyük boy modelleri” ve seçenekleriyle birlikte mevcut. Çeşitli renk ve seçenekleri olan bu güzel çantaların evrensel modelleri, dikkat çeken kilidiyle akıllara kazınıyor. Oval çanta modelleri, altın rengi zincirleri ve kilit imgeleriyle retro tarzı cazibe katıyor.

Kompakt boyutlarına rağmen, bu muhteşem tasarımlı çantalar tüm gün boyunca kızların gerekli eşyalarını kolayca taşımalarına yardımcı oluyor. Kısacası bu çanta modelleriyle bayanlar kendinden emin adımlarla ilerliyorlar.

Spor veya klasik tarz fark etmez!

Bu muhteşem çantalar, neredeyse her giyim stiline yakışır ve sizin şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Chloe drew çanta modelleri, çok pahalı fiyatlarına rağmen en çok satın alınan çantalar listesinin başında yer alıyor. Eğer bu çantalardan satın almak istiyorsanız ortalama fiyatı 1.560 ila 1.950 dolar ödemeniz gerekebilir.

Chloe Drew Çantalar 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git