Çanta Modelleri

2018-2019 Sonbahar Kış: Chloe Drew Çanta Modelleri

2018-2019 Sonbahar Kış: Chloe Drew Çanta Modelleri

Geçtiğimiz kış sezonu aylarında chloe drew çanta modelleri popülerliğini kaybetmemişti. 2018-2019 sonbahar kış sezonunda da son derece güncel olan bu çanta modelleri moda haftalarında birçok ünlüde chloe drew çantalar görüldü. Bu muhteşem çantaları moda bloggerleri’de kullanmaktan geri kalmıyorlar.

Chloe Drew çanta 1

Eşsiz çantaların renk paleti oldukça zengindir. “Chloe drew çantalar” kırmızı, gri, kahverengi, iki renkte ve diğer renkleriyle birlikte birçok markanın koleksiyonunda yer almaktadır. Moda tasarımcıları leopar desen sevenleri unutmadı! Markaların koleksiyonunda yer alan bu çanta modelleri arasında leopar desenli olanları benim daha çok hoşuma gitti.

Chloe Drew çanta 4

Çanta koleksiyonunu incelediğimizde “küçük, orta ve büyük boy modelleri” ve seçenekleriyle birlikte mevcut. Çeşitli renk ve seçenekleri olan bu güzel çantaların evrensel modelleri, dikkat çeken kilidiyle akıllara kazınıyor. Oval çanta modelleri, altın rengi zincirleri ve kilit imgeleriyle retro tarzı cazibe katıyor.

Chloe Drew çanta 5

Kompakt boyutlarına rağmen, bu muhteşem tasarımlı çantalar tüm gün boyunca kızların gerekli eşyalarını kolayca taşımalarına yardımcı oluyor. Kısacası bu çanta modelleriyle bayanlar kendinden emin adımlarla ilerliyorlar.

Chloe Drew çanta 7

Spor veya klasik tarz fark etmez!

Bu muhteşem çantalar, neredeyse her giyim stiline yakışır ve sizin şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Chloe drew çanta modelleri, çok pahalı fiyatlarına rağmen en çok satın alınan çantalar listesinin başında yer alıyor. Eğer bu çantalardan satın almak istiyorsanız ortalama fiyatı 1.560 ila 1.950 dolar ödemeniz gerekebilir.

Chloe Drew çanta 10

Chloe Drew Çantalar 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu