Kombinler

Kot Ceket Kombinleri

Kot ceket kombinleri

Kot ceket artık moda değil deseler de siz buna kesinlikle inanmayın! Zira kot ceketler, her bayanın vazgeçilmez giyim parçaları arasında, özellikle hafif soğuk havalarda dışarıya çıkarken hemen üzerimize alabileceğimiz kot ceketler şıklığın önemli parçalarından. Klasik kot ceket kombinleri ve önerilerini bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik.

Kot Ceket Kombinasyonları

Serin havaların kurtarıcısı olan kot ceket sokak kombinleri arasında oldukça popüler parçalardan! Oldukça rahat ve özgür olmamızı sağlayan bu ceket modelleri neredeyse her sezon için farklı stilleri mevcut. Özellikle jean pantolon, gömlek, etek ve hatta elbiselerle bile kombin yapılabilen bu klasik kot ceketlerinizi şık bir kombinasyonla öne çıkarabilirsiniz.

Oversized Kot Ceket Kombini

Şimdi bu harika kot ceket kombini nasıl yapacağız? Gelin hep birlikte bu ceketlerin kombinasyon önerilerine bir göz atmaya ne dersiniz? Eğer sizde stil ve tarz sahibi olmak istiyorsanız, kot ceket ve stil önerileri sizlerle.

Kot Ceket Kombinasyonu

Renklerin özgürlüğü

kot-ceket-kombinasyonu-1

Farklı tarz renkleri kullanmaktan çekinmeyin! Şunu hatırlatalım ki, birbiriyle uyumsuz olan hiçbir renk yoktur. Siz kendinize güvenmelisiniz ve kıyafet seçerken her zaman siyah renkten yana tercihlerde bulunmayın artık bu algıyı kırmanız gerekiyor! Aynı durum kot ceketleri içinde geçerli olduğunu unutmayın. Bu sonbaharda bir değişilik yapın ve mavi renk dışındaki kot ceketleri deneyin!

Kapüşon detaylarını özgür bırakın

kot-ceket-kombinasyonu-2

Kot ceketin kapüşonlu olanlarını yağmurlu havalarda tercih etmeniz sizin için en ideal giyim parçası olacaktır. Şık ve hoş detaylara sahip kapüşonlu kot ceketlerin hiç bir zaman trendden düşme gibi bir durum söz konusu olmadığı için her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalar arasında olduğunu söylemek mümkün. Dolayısı ile dolaplarınızda rahatlıkla bu modellere yer verebilirsiniz.

Trençkot kot ceket kombinesi

kot-ceket-kombinasyonu-3

Havaların iyice soğuması ve yağmurların arttığı günlerde benim gibi kot ceketlerden vazgeçemiyorsanız size çok harika bir çözüm önerim olacak. Böyle zamanlarda trençkot tercih etmeniz hem şık olacaksınız, hem de iddia ediyorum bu trençkot kot ceketler vazgeçilmeziniz olacak! Size küçük ama etkili bir önerim var. Kot trençkot modellerini elinizden geldiği kadarıyla topuklu ayakkabılar ile tamamlayın.

Jean ve Jean Uyumu

kot-ceket-kombinasyonu-4

Özellikle canınızın sıkkın olduğu bir günde havanızı değiştirmek için spor şıklık yaratmak istiyorsanız size bir kaç öneri vereyim. Jean ve Jean giyinmek tamda bu isteğinizi yerine getirecektir. Bütün olacağım gibi bir şüpheye düşmeyin tam aksine bu sizi spor bir şıklığı yakalamanıza olanak sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu