Dekorasyon

Yataş Nevresim Takımları Yatak Odalarının Havasını Değiştirecek

Nevresim takımları kaliteli ve rahat bir uyku için, en az yatağımız kadar önemlidir. Doğru nevresim takımını seçerken, sağlıklı, kaliteli ve dayanıklı kumaşların tercih edilmesi doğal olarak uyku kalitesini de artırıyor. Yataş Bedding‘in sunduğu birbirinden renkli, zarif ve konforlu modeller size hem güzel uykular sunacak hem de yatak odanızın havasını değiştirecek.

Yaşamımızın neredeyse üçte birini uyuyarak geçiriyoruz. Uyku kalitemizin iyi olması uyku araçlarımızla da doğrudan ilişkili. Yastığımızdan yorganımıza, yatağımızdan nevresim takımlarımıza kadar her detayın kaliteli bir uyku için önemi büyük. Yataş Bedding tek kişilik, çift kişilik nevresim takımı seçeneklerinin yanı sıra bebek ve çocuk odalarına da renk katıyor. Birbirinden renkli, zarif, şık ve kaliteli Yataş nevresim takımları çocuk odalarından yetişkinlere her yatak odasına stil kazandırıyor.

Yataş Beyaz Çiçek Desenli Nevresim Takımları

Pamuklu nevresim takımı, doğal pamuktan üretilen kumaşlarıyla, en fazla tercih edilen tür. Hava akımını geçirmesi ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermemesi bu kumaşın hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılabilmesini sağlıyor. Dokumasının sık ve ipliğinin ince olması kumaşa yumuşaklık kazandırırken, pamuklu nevresim takımları piyasada Ranforce ismi ile anılıyor. Terletme yapmayan pamuklu kumaşlar, yıkama talimatlarına uyulması halinde uzun süre canlılığını da koruyor.

Yatak Odalarına Estetik Bir Dokunuş

Yataş Bedding’in Mumbai Ranforce Tek Kişilik Nevresim Takımı Seti Hindistan’ın renkli yaşam kültürü ve sokaklarından ilham alan tasarımıyla huzur veren dinamik bir estetik anlayışını yatak odalarına taşıyor. 160×220 nevresimi ve 1 adet 50×70 yastığı ile %100 pamuk kumaştan üretilen takım 57 tel dokuma sıklığı kalitesinde.

Yataş Etnik Desenli Nevresim Takımları

Sonbaharın iyiden iyiye yüzünü gösterdiği şu günlerde çift taraflı kullanım avantajı sunan %100 pamuk kumaş kalitesiyle Flora Ranforce Nevresim Takımı sıcak geçişleriyle narin bir güz bahçesini yatak odalarınıza getirecek.

Kökeni çok eskilere dayanan, tarih boyunca tekstil ürünlerinde yaygın bir süsleme tekniği olarak öne çıkan nakış uygulamasını nevresimle buluşturan Nordic Nevresim Takımı tüm asaleti, yalın ve modern tasarım çizgilerini çift kişilik seçenekler arayanların beğenisine sunuyor. 200×220 nevresim, 240×260 yatak çarşafı ve 2 adet 50×70 yastığı ile Nakışlı Nordic Nevresim Takımları yatak odalarının havasını değiştirecek.

Yataş Nevresim Takımları

Çocuklarımızın Uykusu 40 Yıllık Tecrübeye Emanet

Kendimiz için ne istiyorsak elbette çocuklarımız için her zaman çok daha iyisini istiyoruz. Dolayısıyla bebek ve çocuklarımızın uykuları da bizler için çok önemli. Kaliteli ve sağlıklı bir uyku için her ince ayrıntıyı düşünüyor, rahat etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. 40 yılı aşkın tecrübesiyle Yataş da bebek nevresim takımları ve çocuk nevresim takımı seçenekleri ile miniklerin uykularını güzelleştiriyor.

Küçük prensler için hazırlanan Ranforce Ahoi Bebek Nevresim Takımı; Mavi ve beyaz rengin huzurunu %100 pamuk kumaş kalitesi ile buluşturup, yumuşacık ve sağlıklı bir uyku sunuyor. Baby Dream Ranforce Bebek Nevresim Takımı ise küçük prensesleri en tatlı rüyalara davet ediyor. Üstelik cilde dost yapıları sayesinde Yataş nevresim takımları hem alerji yapmıyor hem de gün içinde oyundan yorgun düşen miniklerin kaliteli bir uyku uyumasına yardımcı oluyor.

Yataş Pembe Kız Çocuğu Nevresim Takımı

7’den 70’e Her Yatak Odasına Yataş Şıklığı

Hem yetişkinler hem çocuklar hem de bebekler için farklı renk, desen ve ebat seçenekleri ile sunulan, birbirinden zarif, ince dokulu, yumuşacık nevresim takımları, cilde dost, dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarının yanı sıra makinede de rahatlıkla yıkanabiliyor. Geniş fiyat aralığında sunulan ürünler 7’den 70’e herkesin yatak odasına harika bir atmosfer, şıklık ve zarafet katacak.

Yataş Yapraklı Nevresim Takımları

İsterseniz yatak odanızda kullanabileceğiniz, isterseniz yatıya gelen misafirlerinize gönül rahatlığı ile serebileceğiniz isterseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık nevresim takımları Yataş Bedding‘te sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu