Kadinlive.com

Fendi Çanta Modelleri İlkbahar Yaz Koleksiyonu


Fendi Çanta Modelleri İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İtalyan moda evi olan Fendi ilkbahar yaz çanta koleksiyonunu tanıttı. Fendi çanta modelleri, yaz modasına damgasını vuracak gibi görünüyor yeni sezon koleksiyonda birbirinden şık ve muhteşem tasarımlı çanta modelleri modern kadınların beğenisini kazanmış durumda.

Fendi çanta modelleri, yeni sezon koleksiyonunda renkler öne çıkıyor. Kült klasik ve kırmızı, yeşil, kahverengi, koyu mavi, derecik ve ham deri gibi renkler koleksiyonda göze çarpanlardan bunun yanı sıra kumaş ve kürk detayları ile harmanlanmış çanta modelleri ve tasarımlarda koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında.


Fendi, ilkbahar yaz koleksiyonunda ortaya koyduğu muhteşem tasarımları ile şehirli ve modern kadınların aklını başından alıp götürdü. Birbirinden harika çantalar kadınları mest etmeyi başardı!

Zengin ürün çeşitliliği ile arasındaki renklerin featuring çanta görünümü ve tasarımı ile gerçekten zarif ve şık bir tasarım ortaya çıkarmışlar. Fendi‘nin yeni sezon çanta koleksiyonu için aşağıdaki galeriyi inceleyin ve bu koleksiyon hakkında sizler ne düşüyorsunuz?

Fendi Çanta Modelleri / GALERİ

Fendi Golden Çanta Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git