Kombinler

2018-2019 Yırtık Beyaz Kot Pantolon Kombinleri

Yırtık Beyaz Kot Pantolon Kombinleri

Beyaz rengin gücü ve etkisi her sezon devam ediyor! Jeans (kot) pantolon trendleri arasında beyaz kotlar ön planda. 2018-2019 yırtık beyaz kot pantolon kombinleri sokak modasına adeta damgasını vurmuş durumda. Birçok moda bloggeri sokak modasında sık sık kombine ederek giydiği beyaz kot modası 2018-2019 yılında da günceldir.

beyaz kot trendleri 1

Yırtık beyaz kot pantolon modelleri, mavi kot pantolonlardan sıkılanlar için güzel fikir ve alternatif olabilir. Yırtık beyaz kotları sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da rahatlıkla kombin yaparak giyinebilirsiniz. Ayrıca beyaz kot pantolonlar kendi başına bir trenddir.

beyaz kot trendleri 2

Beyazın güzelliği her zaman olduğu gibi stiletto ayakkabılar veya topuklu sandalet ayakkabılarla kombine ederek harika bir uyum sağlayabilirsiniz. “Beyaz kot pantolon, beyaz gömlek ve beyaz tişörtle” birlikte kombine edebileceğiniz gibi, boyfriend gömleklerle de son derece şık kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

beyaz kot trendleri 3

Yırtık beyaz kot pantolon kombinleri yaparken en çok beğendiğim kombin şekli “nude, pudra rengi” tonlarıyla kombinin tamamlanmasıdır. 2018-2019 beyaz kot sezonunun en hit parçaları arasında “beyaz kotlar, dev yırtıklar ve zincir detayları” kullanılması ön planda olduğunu unutmayın. “Yırtık kot olsun veya olmasın beyaz kot” pantolonun yeri her zaman ayrıdır. Eğer gardırobunuzda beyaz kot yoksa mutlaka eklemelisiniz.

beyaz kot trendleri 9

Kadınlive moda editörleri olarak, sokak modasından yırtık beyaz kot pantolon kombinleri görselleri hazırladık. Bu beyaz kotlar size ilham kaynağı olabilir.

beyaz kot trendleri 17

Beyaz Kot Pantolon Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu