Kadinlive.com

2019 Sonbahar Kış Yeni Sezon: Altuzarra Kıyafet Koleksiyonu


2019 Sonbahar Kış Yeni Sezon: Altuzarra Kıyafet Koleksiyonu

Ünlü moda markası altuzarra, yeni sezon kıyafet koleksiyonunu geçtiğimiz “New York” moda haftalarında tanıttı! 2019 altuzarra kıyafetleri moda sevenlerle buluştu. 2019 altuzarra koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlara sahip kıyafetler kadınların aklını başından alacak.

Moda tasarımcısı olan altuzarra sonbahar kış koleksiyonunda çok harika “kış ceketleri, paltolar ve deri ceketler” gibi giyim parçaları herkesi büyüledi.


2019 altuzarra koleksiyonda en çok göze çarpan parçalar ise “paltolar ve deri ceketler” oldu! Modern çizgilerin buluştuğu koleksiyonda boyun kısımlarına eklenen kürk detayları ve diz kısımlarına kadar iplerle bağlanmış çizme modelleri bu yılın en trend parçaları arasında yerini alıyor. Oldukça şık tasarımların buluştuğu koleksiyondaki giyim parçaları tarz ve stil sahibi kadınlara hitap ediyor.

Altuzarra, moda evinin yeni sezon koleksiyonundan en güzel 2019 sonbahar kış kıyafetlerini sizler için bir araya getirdik. Muhteşem koleksiyonda size en uygun giyim parçası hangisi. Aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Altuzarra Yeni Sezon Kıyafet Koleksiyonu 2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git