Makyaj

Siyah Kuğu Makyaj

Siyah kuğu makyaj

Makyajla Siyah Kuğu gibi çekici ve harika bir görünüme sahip olmak ister misiniz? O halde Kadınlive makyaj editörlerinin sizler için derlediği siyah kuğu önerilerine bir göz atın.

Mevsimlere göre makyaj renklerimizi de değişiyor. Sonbaharla birlikte daha koyu tonlara yönelerek bizlerde kışa hazırlık yapıyoruz. Değişik bir tarz denemek istersen görünümünü birazcık değiştirmek ve farklı bir hale bürünmek istersen Siyah Kuğu filminden esinlenerek farklı bir görünüme bürünmek hiç de zor değil. Biraz cesaretle bunu yapmak son derece kolay.

Sıra sende

Sıradışı makyaj yapmaktan endişe duyuyorsan biraz cesaretle işe başlayabilirsin.

Siyah makyaj

Adım 1: Her zamanki gibi ilk adım olarak cildimizin pürüzsüz ve ışıltılı bir hale getirmemiz gerekiyor. Bunun için de güzel bir fondötenle cildimizi son derece ışıltılı bir hale getirmek mümkün. Bir fırça yardımıyla tenine fondöteni yayarak sende makyaj yapmaya başlayabilirsin.

Adım 2: Tabii ki siyah kuğu etkilendiğimiz için makyajınızın kalıcı olması da önemli göz kapaklarına rimel uygularsan orta boy bir fırçayla siyah fara batırdıktan sonra göz kapaklarının köşelerine iri olacak şekilde bir kuyruk çizmeyi tavsiye ediyoruz. Aşırı bir siyahlıktan korkuyorsan soruna kalıcı bir hale getirmek istiyorsan transparan bir pudrayla makyajına devam edebilirsin. Alt kirpiklerinizin altına ince bir çizgi halinde jel eyeliner sürmeliyiz. Bu şekilde göz makyajını etkileyici bir görünüme sokmak mümkün.

Adım 3: Makyaj yaparken atlanmaması gereken konulardan bir tanesi de kaşlar. Ucu ince olan bir fırçayla kaş farı ile birlikte Kaşlarını muhteşem bir görünüme kavuşturmak mümkün. Daha belirgin bir ifadeyle son derece keskin çizgilere sahip olabilirsin.

Adım 4: Peki ya dudaklar? Dudaklarımızın kusursuz olması gerektiğinde sizlere vereceğimiz tüyoyu dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Bize gerekli olan malzeme diş fırçası diş fırçasıyla dudaklarımızı küçük ve yuvarlak hareketlerle dudaklarımızı peeling yapabiliriz. Nemlendirici ile birlikte cazibeli bir dudağa kavuşmak mümkün. Son derece çekici muhteşem görünüme sahip cazibeli bir makyaj yapmak senin elinde.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu