Moda

2022 Victoria’s Secret Yeni Sezon Spor Giyim Koleksiyonu

Victoria’s Secret Yeni Sezon Spor Giyim Koleksiyonu

2022 victoria’s Secret yeni sezon spor koleksiyonunu güzel melekleri ile tanıttı. Bu sezon spor tasarımları ile gündeme oturan Victoria’s Secret, yakın bir zaman içerisinde yeni sezon spor giyim parçalarının kampanya çekimlerini gerçekleştirdi. Ünlü marka, tanıtım çekimlerini güzel model Doutzen Kroes ile yaptı.

sp1

Ünlü markanın spor koleksiyonuna göz attığımızda ise, yeşil, pembe ve sarı gibi capcanlı renklerin bulunduğu bir koleksiyon görüyoruz. Bunun dışında koleksiyonda siyah ve gri renklerde vazgeçilmezler arasında kendini özel hissettiriyor. 2022 spor giyim koleksiyonunda öne çıkan tasarımlar ise file detaylı parçalar olurken iki farklı renkten oluşan tasarımlarda dikkat çekiyor. Victoria’s Secret yeni sezon koleksiyonu spor yaparken bile şık olmanın yollarını kadınlara gösteriyor!

sp3

Victoria’s Secret yeni çıkardı bu muhteşem koleksiyon, kadınları spor yapmaya teşvik etmek için oldukça iyi bir sebep olabileceğini düşünüyoruz. Sizler ne düşünüyorsunuz?

sp11

Spor giyim koleksiyonu ile tüm gözleri üzerine çeken ünlü marka Victoria’s Secret imzalı yeni spor koleksiyonundan bazı fotoğraf karelerini sizler için bir araya getirdik. Galeride inceleme fırsatı bulacağınız bu muhteşem spor giyim koleksiyonundan size en uygun parçayı seçebilirsiniz.

sp12

Victoria’s Secret Spor Koleksiyonu / GALERİ

sp4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu