Moda

Candice Swanepoel Marie Claire’e Mayo Bikini Modelleri Tanıttı!

Candice Swanepoel Marie Claire’e Mayo Bikini Modelleri Tanıttı!

Ünlü marka Victoria’s Secret‘in melekleri arasında olan Candice Swanepoel, mayo ve bikini modelleri ile Marie Claire dergisine kampanya yüzü oldu. Mayo ve bikini modelleri ile dergiye poz veren ünlü model, Victoria’s Secret ile birlikte çalışmasında kendisini nasıl hissettirdiğini de anlattı.

candic3e5

İlkbahar yaz temasının işlendiği dergi çekimlerinde Elina Kechicheva imzası taşıyor. Mayo ve bikini kampanya çekimleri Miami sahillerinde gerçekleştirildi. Renkli görüntülere sahne olan çekimde bikini modellerinden tutun da boyfriend jean modellerine kadar birçok farklı kıyafetlerle pozlar veren ünlü model Swanepoel, mankenlikteki başarınızı gözler önüne serdi.

candice1

Candice, Victoria’s Secret meleği olmanın detaylarını söyle açıkladı; Markanın modeli olmak oldukça sorumluluk istiyor. Modellik sadece poz vermek ve çekimler değildir. İnsanlar sizi tanıyor ve kişiliğiniz hakkında bilgi öğreniyor diye söyledi.

candice3

Victoria’s Secret, yeni sezon mayo ve bikini koleksiyonu bu yeni kataloğu ile tanıttı. Candice Swanepoel‘in gerçekleştirdiği bu mayo ve bikini tanıtım koleksiyonunun çekimlerini ise St. Barths tarafından gerçekleştirildi.

candice9

Victoria’s Secret, meleği olan Candice Swanepoel mayo ve bikini katalog çekimlerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Candice Swanepoel Mayo ve Bikini Koleksiyonu / GALERİ

candice7

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu