Çanta Modelleri

2022 Yeni Moda: Çizgi Film Çanta Modelleri

Yeni Moda: Çizgi Film Çanta Modelleri

Çizgi kahramanlı çantalar, yükselen moda akımına kapıldı. Birbirinden ilginç bu 2022 çanta modelleri tasarımını iki kafadar arkadaş olan Rika Lin ve Chay Su tasarladı. Bu muhteşem tasarımlı çantalar ucu kalın bir kalemle 2 boyutlu olarak çizilmiş gibi görünen çantalar moda dünyasında yeni bir akıma yol açtı!

yeni trend çanta 1

Hayalleri gerçek olan iki kafadar tasarımcının, uzun soluklu çalışması sonuncunda ortaya çıkardıkları ‘Jump From Paper’ markası bir anda bu çanta modelleri popülerlik kazandı. 2010 yılları arasında sessiz bir tasarım çalışması olarak ortaya çıkan muhteşem çantalar, dünyada 25 farklı ülkede satılıyor. Bu ülkeler arasında Türkiye’de satışı olduğunun altını çizelim!

yeni trend çanta 2

Çizgi film çanta modelleri, birçok farklı çanta tasarımı ile dikkat çekiyor bunlar arasında el çantaları, omuz çantası, postacı çanta, cüzdan, laptop çantası ve ipad çantası gibi birçok farklı çeşitte çizgi film çanta bulunuyor. Bu harika çantaların fiyatları ise 30 avro ile 150 avro arasında değişken bir fiyat yapısına sahip.

yeni trend çanta 3

Oldukça yaratıcı fikirlerden ortaya çıkan muhteşem çanta koleksiyonu, ‘Time Machine’ (Zaman Makinesi), ‘Wanderlust’ (Seyahat Tutkusu) adı altında iki farklı temada işleniyor. Sınırlı bir kapasitede üretilen ‘Time Machine’ teması 50’li yılların modasından esinlenerek işlenmiş. ‘Wanderlust’ teması ise modern tarz erkekler için üretilmiştir.

yeni trend çanta 4

Kadınlive editörleri olarak bu muhteşem çizgi film çanta koleksiyonundan en güzel ve en çekici çanta modelleri derledik. Galeride inceleme fırsatı bulabileceğiniz bu harika tasarımlara sahip çizgi film çanta modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

yeni trend çanta 9

Çizgi Film Çanta Modelleri / GALERİ

Çizgi Film Çanta Modelleri 9

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu