Dekorasyon

Banyo İçin Duvar Kağıdı Önerileri

Banyo İçin Duvar Kağıdı Önerileri

Evinizin her yeri gibi banyolarınıza da, renkli banyo duvar kağıtları kullanarak renk katabilirsiniz. Banyo duvarlarında gördüğümüz tek renk veya desenli fayanslar artık yerini duvar kâğıtlarına bırakıyor. Banyo fayansı seçeneklerinin sınırlı olması sebebiyle banyolarda istenen şıklık tam olarak yakalanamıyordu. İşte buna çözüm olarak istediğiniz renk ve desenlerde bulabileceğiniz duvar kağıtları ile banyonuza zevkinizi yansıtabilirsiniz.

banyo duvar kağıdı fikirleri 1

Banyo Aksesuarları

Duvar kâğıdınızın renk ve desenleri ile uyumlu olarak seçeceğiniz aksesuarlar ile banyonuzu da diğer odalarınız kadar şık yapabilirsiniz. Banyoda aksesuar olarak ayna ve aplikler kullanmak çok uyumlu olacaktır. Yine duvarlara küçük ama çok sayıda tablo asabilirsiniz. Banyodaki eşyalarınızı koyacağınız küçük ve şık kutular da banyonuza çok yakışacaktır.

banyo duvar kağıdı fikirleri 2

Banyo Renk Seçimi

Banyonuzda temizlik ve ferahlık hissi uyandıran renkler doğru seçim olacaktır. Hatta klasik bir banyo istiyorsanız altın veya gümüş renklerini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde çok şık bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz. Tuvaletiniz için de yer karoları ve güllü duvar kağıdı kullanarak rutinin dışına çıkabilirsiniz.

banyo duvar kağıdı fikirleri 3 banyo duvar kağıdı fikirleri 4

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu