Dekorasyon

Dekorasyonda Komodin Etkisi!

Dekorasyonda Komodin Etkisi

Komodin çeşitleri dekorasyonda fark yaratan mobilyalardandır. Özellikle de yatak odalarının olmazsa olmazlarındandır. Düşünsenize komodin olmasa başucu lambanızı, gece yatmadan okuduğunuz kitabını, gece uyandığınızda içtiğiniz suyunuzu ve sabah kalktığınızda kapattığınız alarmınızı nereye koyacaktınız. Tüm bunlar komodinin ne kadar kullanışlı olduğunu göstermekte. Peki komodinin sadece kullanışlı diye mi tercih ediyoruz?

dekorasyon komodin etkisi 1

Komodin dekorasyon için de mucize bir çözümdür. Mesela yatağın iki başına koyulan komodin simetrik dekorasyon için harikadır. Yine bu komodinlerle eşit mesafede iki tablo çok şık olacaktır. Komodini detaylandırabileceğiniz gibi komodinin kendisini de dekorasyon aracı olarak kullanabilirsiniz.

dekorasyon komodin etkisi 2

Komodin Fikirleri

Komodin satın almak yerine komodininizi kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Eski antika valizler bu iş için oldukça uygundur. Bunları üst üste koyarak en üste de kestirdiğiniz ağaç parçasını koyarak komodin elde edebilirsiniz. Ya da meyve kasalarını alarak renk renk boyayabilir ve dik şekilde koyabilirsiniz. İçerisine de yine çeşitli boyutlarda kutular koyarak çekmecelerini oluşturabilirsiniz. Eski bir sandık da komodin yapmak için oldukça uygundur.

dekorasyon komodin etkisi 3 dekorasyon komodin etkisi 4 dekorasyon komodin etkisi 5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu