Moda

2022 Yeni Sezonun Trendleri

2022 Yeni Sezon Moda Trendleri

2022 Yeni Sezonun Trendleri

Bazı şeyler doğru zaman gelene kadar ortaya çıkmaz, ya da hiç dikkat çekmez. Doğru zaman geldiği zaman ise vazgeçilmez olur. İşte moda tam olarak budur, sezonda öne çıkan ve yaşam alanlarımızdan giyimimize kadar her alanda kendini hissettirir ve vazgeçilmez hale gelir.

Yeni Sezonun TrendleriYeni sezon trendleri şimdiye dek karşımıza pek çıkmamış parçalarla birlikte, görmeye alışık olduğumuz ve belki de sıradan bulduğumuz parçaları öne çıkarıyor. Yeni sezonda doğada görmeye alışık olduğumuz renkleri giysi, dekorasyon, aksesuar ve mobilyalarda da bol bol göreceğiz. Ayrıca yeni sezon dünyadaki tüm insanlara biraz umut ve optimizm getirmeye niyetli görünüyor. Canlı ve parlak parçalarla enerjimizi yükseltecek trend parçaları biz çok beğendik, o halde buyurun 2022 yeni sezon modası ve trendlerini birlikte inceleyelim.

Umut Ve Mutluluk

Yeni sezonda tüm dünyadaki insanlara umut vermesi için küresel renk otoriteleri greenery diye bilinen parlak ve canlı bir yeşil tonuna işaret ettiler. Greenery 2022 yılın rengi olsa da pek çok ton da yeni yılın trend renkleri arasında olacak.

Mavi, yeşil ve sarının koyu tonlarını sonbahar ve kış mevsimlerinde, açık tonlarını ise ilkbahar – yaz mevsimlerinde sıkça göreceğiz. Bunun yanı sıra özellikle abiyelerde mor, kırmızı, bordo, beyaz gibi renkler öne çıkacak.

Modaya Uygun Stiller İçinModaya Uygun Stiller İçin

Eğer modayı yakından takip ediyor ve trendlere uygun bir stil yaratmayı seviyorsanız yeni sezonun öne çıkan modellerini bilmenizde yarar var. Alışveriş yaparken bunlara dikkat etmelisiniz ki trend bir stil yaratabilesiniz.

Bu yılın moda dokuları arasında kadife, deri, parlak kumaşlar; kalın ve kürklü mont- kaban- mantolar, cepli pantolonlar kol – omuz dekolteli üst giyim parçaları var.

Aksesuar tercihlerinde bir sınırlama yapmak mümkün değil, ancak modaya uygun parçalar seçmek isterseniz size grafik desenli aksesuarları önerebiliriz.

Kış sezonu için kontrast kombinler iyi bir tercih olacaktır; ilkbaharla birlikte kombinleri daha yumuşak ve yakın tonlarda seçmenizi tavsiye ederiz. Hatta bahar aylarıyla birlikte siz de çiçek açın ve floral desenli elbise, bluz, aksesuar gibi parçaları seçin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu