Saç Renkleri

Buğday Tenlilere En Çok Yakışan Saç Renkleri

Buğday Tenli Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Buğday tenli bayanlar, ne çok beyaz ne çok esmer ten rengine sahip olmadıkları için şanslılar. Yazın bronz kışın ise beyaz tenleri vardır. Buğday tenli bayanlar bahar ayında ise kumral renk aldıkları için dört mevsim görebiliyoruz. Buğday tenli bayanlar saç renklerini değiştirmek istediklerinde de aynı etkiyi görebiliyoruz. Buğday tenli hanımlara en çok yakışan saç renklerinden bahsetmek istiyorum.

Bugday tenliler için doğal saç renkleri

Buğday tenli kadınlar, saç renklerini değiştirmek istemeden önce. Hangi ton buğday rengine sahip onu belirlemeliyiz. Normal buğday, açık buğday ten rengi, koyu buğday ten rengine mi sahip bu çok önemli bir nokta. Çünkü buğday ten renklerine göre saç renklerinde ciddi ayrımlar yapılabiliyor.

Bugday tenlilere yakışan saç renkleri

Örneğin Normal buğday tenli bir bayana platin sarısı, saç rengi çok yakışıyorken. Koyu buğday tenli bayan platin sarısı saç rengi yakışmıyor ve kesinlikle uzak durması gerekiyor. Onun için buğday tenli bayanların saç rengi seçimlerinde dikkat etmesi gerekiyor.

Buğday ten bal rengi saç tonları

Açık Buğday Tenli Bayansanız;

Saç renklerinde, açık buğday tenli hanımların renk ve ton seçenekleri oldukça fazla. Açık buğday tenliler, en çok tercih ettikleri saç renklerinden birisi sarı saç renkleri ve tonlarıdır. Duman sarısı, bal sarısı, açık bakır saç renkleri ve sarı renk tonları açık buğday tenli bayanlar için iyi bir fikir olabilir. Açık buğday tenli bayanlar koyu kahve saç renklerinden uzak durmalıdır. Çünkü soluk ve cansız bir görünüm vereceğinden dolayı kesinlikle uzak durmalarında yarar var.

Açık buğday ten rengi saç renkleri açık bakır saç rengi

Koyu Buğday Tenli Bayansanız;

Koyu buğday tenli bayanlar ise. Koyu kumral saç renkleri, küllü kahve saç renkleri ve çikolata saç renklerine tercih verebilirsiniz. Bu renklerin dışında saçınız için sarı renk tercihiniz varsa. Koyu sarı saç renkleri ve tonlarından kullanabilirsiniz. Ayrıca platin sarısı, saç renginden kesinlik uzak duracağınızı da unutmamakta fayda var. Koyu buğday tenli kadınların en çok ve en sık yaptıkları hatalardan birisi de siya saç renkleri. Siyah saç renkleri ve tonlarının koyu buğday ten rengine sahip kadınlar için kötü bir tercih olduğunu hatırlatalım.

Bugday ten saç rengi

Buğday Tenli Bayansanız;

Şık ve sıra dışı görünüm ve etki yaratmak istiyorsanız mavinin ve siyahın karışımı ile ortaya çıkan cesur ve çekici saç rengi tonunu kullanabilirsiniz. Buğday ten rengi, açık sarı ve kızıl saç renkleri çok yakıştığını da belirtmekte fayda var.

Mavi siyah saç rengi

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ; Kızıl kahve saç rengi tonları

Buğday Tene En Çok Yakışan Saç Renkleri Şöyle;

  • Mavi siyah
  • Bakır kızılı
  • Açık kestane
  • Koyu kestane
  • Sütlü çikolata
  • Koyu kirli sarı
  • Titanyum beyazı
  • Van dyck kahvesi

Buğday tenliler için küllü saç renkleri

Buğday tenli bayanlara en çok yakışan saç renkleri modellerini galeriden inceleyebilirsiniz. Buğday tenli bayanlar için foto galeriyi görüntüleyin…

Buğday Tenlilere Yakışan Saç Rengi / GALERİ

Bugday ten kızıl saç rengi

Bir önceki yazımız da sizlere Yazlık trençkot modelleri hakkında bilgiler vermiştik, trençkot, trençkot modelleri detaylarını incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu