Kadinlive.com

2018-2019 Balmain x H&M Kıyafet Koleksiyonu


2018-2019 Balmain x H&M kıyafet koleksiyonu, işbirliği ile hazırlanan muhteşem koleksiyon tanıtıma sunuldu. Mağazalarda satışa sunulacak olan Balmain ve H&M koleksiyonunu son yılların en popüler modeli olan Kendall jenner podyumda sergilerken, 90’lı yılların fenomeni olan Backstreet Boys sahnede lanse edecek. Merakla beklenen balmain x h&m işbirliğiyle muhteşem koleksiyonu sizler için yakın mercek altına aldık.

Moda dünyasında son zamanların en güçlü ses getiren projesi hiç kuşkusuz ki ünlü tasarımcıların kapsül koleksiyonları. Eşsiz koleksiyonun duayeni olan H&M, lüks giyim markaları ve perakende sektörünün lideri olmayı başaran firmalar arasında yerini alıyor. Bir önceki sezonda Alexander Wang projesi ile gündeme oturan H&M işbirliği içinde olduğu “Karl Lagerfeld, Versace, Stella McCartney” gibi ünlü markalarla tasarım işbirliği içerisindeydi. Bu yeni sezonda dünyaca ünlü moda evi olan Balmain kapsül koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.


Balmain x H&M işbirliği ile ortaya çıkan eşsiz koleksiyon bu ayın başında yayınlanan kampanya fotoğraflarının yanı sıra koleksiyonun tamamını kapsayan fotoğraflarda yayınlanmaya başladı. Muhteşem koleksiyonda ayakkabı, çanta, geniş omuzlu kıyafetler, dekolteli elbiseler, cesur işlemeler, kalıplı ceket modelleri daha birçok farklı kesimlerde üretilmiş eşsiz parçaları Balmain x H&M koleksiyonunda görmeniz mümkün.

Kadınlive moda editörleri olarak sizler için derlemiş olduğumuz Balmain x H&M koleksiyonu fotoğraflarını aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz.

“2018-2019 Balmain x H&M Eşsiz Koleksiyonu” / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git