Moda

2018-2019 Sonbahar Kış: Armani Collezioni Kıyafet Koleksiyonu

2018-2019 Sonbahar Kış: Armani Collezioni Kıyafet Koleksiyonu

Armani collezioni 2018-2019 sonbahar kış kadın kıyafet koleksiyonu tanıttı! Armani 2018-2019 yeni sezon koleksiyonunda günlük giyim ve yanı sıra spor şıklığı yakalamak isteyen kadınlara birbirinden harika giyim parçaları sunuyor. Farklı tasarımların buluştuğu koleksiyonda dinamik yaşam stiline uyum sağlayacak kıyafetler bulunuyor.

Armani Yeni Sezon Kıyafet Koleksiyonları

Armani collezioni yeni sezon kıyafet koleksiyonunda birbirinden farklı kumaşların yanı sıra ipek astarlar, rafine detayları ve kontrast renk tonları görülüyor. Ayrıca renkli yün detaylar ve kabartmaların sıkça kullanıldığı giyim parçaları geometrik desenleri ile oldukça dikkat çekiyor. Koleksiyonda ince çizgi detaylarının yarattığı etkiler göz kamaştırıcı diyebiliriz.

armani

Her zaman, her yerde şık görünmek isteyen modern kadınların tercihi olabilecek kaşmir paltolar ve üç boyutlu kabanlar koleksiyonu oluşturan parçalar arasında yerini alıyor. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez parçalarından olan kürkler, koleksiyona farklı bir hava getiriyor. Bunların yanı sıra dikkat çeken parçalar arasında yine hırka ve ceketlerde modern kadınların tercihleri arasında.

Armani Sonbahar Kış Modası

Armani collezioni geceleri için farklı bir koleksiyona da imzası atmış durumda. Feminen çizgilerin buluştuğu yerlere kadar uzanan elbiseler 20’li yıllara bizleri tekrardan götürüyor. Elbiselerle birlikte kombin yapabileceğiniz örgü ceket modelleri ya da kabanlar kusursuz güzelliğinize elegan duruş sergilememize yardımcı oluyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu