Moda

Sonbahar-Kış Trendleri: Neon Renkler

Sonbahar kış neon trendi

Sonbahar kış trendleri arasında olan neon renkler kış trendleri modasında oldukça güncel! Moda defilelerini incelediğimizde neon renk tonları sezonun en öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. Kış modasında oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı Balmain, Channel, Christopher Kane, Alexander Wang, Balenciaga ünlü markaların tasarımcıları tarafından koleksiyonlarında oldukça geniş bir yer ayrılmış. Kış modasına damga vuracak bu neon renkler çok güzel ve oldukça yeni bir trend! İşte sonbahar kış aylarında neon renkler nasıl giyilir ve kombin önerileri

neon trendi 1

Kışın neon renkleri podyumlarda oldukça geniş bir yankı bulurken sokak modasında nasıl bir etki göstereceği konusu şimdiden merak konusu oldu. Sonbahar kış sezonun düzenlendiği moda haftalarında bunun örneklerini görmeniz mümkün. Neon giyim parçaları sokak stilinde nasıl bir etki yaratacağınız isterseniz hep birlikte bir inceleyim.

neon trendi 5

Neon renklerin etkisi ve kombinasyonlarını gelin yakından hep birlikte inceleyim. Bu kış sezonunda neonlar bize nasıl bir giyim stili sunuyor işte liste..

Ayakkabı ve çantalar

neon-trendi-3

Neon trend akımı renkli parçalar olarak oldukça iddialı ve göz alıcı bir trend! Kombin yapıldığında tüm dikkatleri üzerinize çektiği için, ayakkabı ve çantalarınızın dışındaki giyim parçalarınız sade olmasında büyük fayda var. Kış sezonunda neon renk detayları sahip çanta ve spor tarzı ayakkabı dolaplarınıza ekleyebilirsiniz. Ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld tarafından ünlü marka Chanel için tasarladığı neon renk tonlarına sahip spor ayakkabı modelleri, kış sezonunda sokak modasına damgasını vuracak!

Kıyafetlerde neon etkisi!

neon-trendi-2

Neon renklerindeki kıyafetlerde genel olarak yaz mevsimlerinde tercih edilse bile, sonbahar kış sezonunda da bu etkinin sürdüğünü söylemek mümkün. Özellikle bu kış aylarında renkli kabanlar, kazaklar ve etekler oldukça popüler ve moda! Kombin yaparken neon renkli giyim parçaları bu kış sezonunda sizi daha sıcak tutacak.

Kıyafet detayları içerisinde neon renk!

neon-trendi-4

Eğer tamamıyla neon renklerden oluşan kabanlar yada kazaklar giymek istemiyorsanız, neon renk tonları ile detaylandırılmış kıyafetler tam da sizin için biçilmiş kaftan. Bu stil tercihi ile çok dikkat çekici kombinler yaratabilirsiniz. Ayrıca ince ve zarif neon detayları ile kıyafetleriniz hareket kazanmış olur.

Neon renklerle takım oluşturmak

neon-trendi-8

Tamamıyla neon renk giymek biraz cesaret isteyen bir konu. Böyle bir kıyafeti üzerinizde taşımak da oldukça zor bir stil tarzıdır. Fakat kendinizi bu konu hakkında iddialı görüyorsanız, neon takım kıyafetler deneyebilirsiniz. Tüm dikkatler üzerinizde olacağından hiç kuşkunuz olmasın.

Canlı renklerin buluştuğu neon renkler sokak stillerinden sizler için bir dizi görseller seçtik. Bu kombin görselleri size ilham vereceğini düşünmekteyim. Galeriden sezonun trendi olan neon renklerdeki giyim kombinlerini inceleyebilirsiniz.

Sonbahar & kış neon trendi / GALERİ

neon-trendi-6

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu