Moda

Yeni Trend Hayvan Figürlü Elbise Modelleri

Hayvan figürlü elbise modelleri

Son zamanların yükselen moda trendleri arasında yerini oldukça sağlamlaştıran ve gün geçtikçe popülerliği yükselen trendlerden biriside ‘hayvan desenli figürler’ Sezonun yeni gözdesi olan bu figürler (Animal Prints), elbiseler, kıyafetler yükselen trend olamaya devam ediyor. Özellikle bu hayvan figürlü elbiseler arasında en çok leopar desenleri daha popüler ve güncel diyebilirim.

yeni trend elbise hayvan figurleri 2

Diğer bir taraftan hayvan motifli elbiseler, silüetler veya suretlerin kullanıldığı farklı desenlerdeki kumaşlar ve harika tasarımlı parçalar oldukça dikkat çekiyor. Son dönemlerde bayanların en favorileri arasına giren hayvan figürü olan kedi desenli kıyafetler, sokak stillerinde ve modasında ‘Ali Babanın Bir Çiftliği Var’ cümlesini doğrular gibi, farklı tasarımlar ve bol çeşitlerin olduğu hayvan figürünün moda akımına kapıldığının altını çizmekte fayda var.

yeni trend elbise hayvan figurleri 3

İçerisinde bulunduğumuz kış aylarının, hem de önümüzdeki yaz aylarının en çok rağbet görecek bu moda akımında, özellikle kuş figürlerinin öne çıktığını da söyleyebilirim. Bunların yanı sıra baykuş, horoz, kurt, tilki vb. bir çok hayvan figürünün kıyafetler de kullanıldığı tasarımlar sokak modasında sık sık rastlayacağız.

yeni trend elbise hayvan figurleri 5

Yeni trend moda akımı sadece, kıyafetler de değil bunun yanı sıra aksesuarlarda da oldukça trend olduğunu söylemeliyim. Özellikle ayakkabı, çanta ve hatta takılar bile bu trendden nasibini almış durumda. Tarz ve stil sahibi olmak kendinizi yenileyerek farklılık yaratmak için bu şirin moda trendini kendi stilinize uygun şekilde kullanabilirsiniz. Sokak stillerinde öne çıkan bu hayvan figürü trendi modayı nasıl etkilemeye devam edecek hep birlikte göreceğiz.

yeni trend elbise hayvan figurleri 6

Bu moda akımı olan hayvan figürlü elbise modelleri nasıl buldunuz? Havyan figürlü elbise modelleri ve kombinleri için foto galeri görüntüleyin…

Yeni trend hayvan figürleri elbise modelleri / Galeri

yeni-trend-elbise-hayvan-figurleri-4

Bir diğer konumuz da sizlere Mükemmel Kadın Olmak İçin 10 Öneri başlıklı yazımızda mutlu ve güzel bir kadın olmanız için bazı stil ve tüyo ipuçları hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu