Kadinlive.com

Denizci pantolon trendi


Denizci pantolonlar, yazın en popüler ve trendi olan ana hatlardan biridir. Denizci stili yaz aylarının vazgeçilmezi olan deniz ve güneşin yaz mevsiminin olmasa olmaz unsurlarından, 2015 yaz modası breton desenleri ile birlikte denizci pantolonlar da çok güncel ve gündemde olduğunu söyleyebiliriz. Denizci pantolonlar çok eski 1800’lü yıllar’da donanma askerlerine dikilmiş pantolonlar olduğunu biliyor musunuz?

Denizci pantolonlara, Coco Chanel 1920 yıllarında denizci pantolona farklı tarz ve yorum katarak moda dünyasına dahil edilmiştir. Denizci pantolonlar 70’li yıllarda çok moda ve trend olduğu dönemdir. Günümüzde denizci pantolonları, retro stil 70’li yılların moda olduğu günlerde yeniden gündeme gelen denizci pantolonlar moda akımına kapılarak trend haline dönüştü.

Denizci pantolon, İspanyol paça pantolonlara çok benziyor. Bol kesimli paçaları dikkat çeken şık pantolon modellerinin diğer bir özelliği ise pantolonun bel kısmında bulunan düğmeler dikkat çekiyor. Özellik de altın rengi sarı düğmeler, lacivert tonlardaki renkli denizci pantolonlarında öne çıkıyor. Sokak modasında sevilen parçalar arasında olan denizci pantolonlar, asker tarzı ve stili parçaları beğenen kişilerin favorisi arasında.

Kadınlive editörleri olarak sizler için en güzel ve moda akımı olan denizci pantolon modelleri ve kombinlerinin görsellerini hazırladık. Bu görselleri galeriden inceleyin ve sizlere ilham verebilir.


Bu yazımız da sizlerin ilgisini çekebilecek türden ; Trend alarmı: Armalı ve yamalı jeans’ler

‘Denizci pantolon trendi’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Sizlere bir diğer yazımız da Yazlık trençkot modelleri trençkot, yazlık trençkot ve modelleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git