Güzellik

İvana Sert gençlik ve güzellik sırları

İvana Sert bakım ve güzellik sırları

İvana Sert gerek bakımlılığı gerek ideal vücut yapısı ve güzelliği ile hayranlarını ekrana kilitleyen bir kadındır. Sizlerde şimdi İvana Sert’in güzellik sırlarına şahit olmak ister misiniz?

İvana Sert, hayallerini gerçekleştirmek adına güzellik yarışmasına katılmış ve bu sayede Türkiye’ye gelmiştir. Güzellik prensesi olamayan Sert kazanmış olduğu başarılar sayesinde ünlü olarak istediği başarıyı elde etmiştir. Sonraları bir Türk ile evlenip çocuk sahibi olmakta fakat buna rağmen güzelliğinden gram eksilme olmamaktadır. Onu gündemde tutan şey gür saçları ve ideal yapısıdır.

İş hayatı yoğun olduğu için devamlı makyaj yapmak durumunda kalan Ivana Sert’in cildi çok çabuk kızarık olduğu için makyajını temizledikten sonra yüzüne Bepanthol kremi uygulamakta ve masaj yapmaktadır. Siz de cildinizin kendisini yenilemesini istiyorsanız her gece nemlendirici sürmeyi unutmayın. Ivana, kendi hazırladığı tonik ve kremleri kullanarak cildine özel bakım uygulamaktadır.

İvana Sert, yağlı bir cilde sahip olduğu yediklerine dikkat etmekte ve cildine uygun kozmetik ürünleri tercih etmektedir. Derisinin genç kalmasını sağlayan sır ise sıvı ve içerisinde sıvı şekilde yer alan meyve ürünlerini kullanmasıdır. Bu vücudunda ki kötü toksinlerin arınmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda düzenli bir spor hayatı bulunmaktadır. Egzersizlerini tamamladıktan sonra Metrocity cafede 10 dakika süren bir kahvaltı öğünü almaktadır. Kahvaltısında da yoğurt, karışık meyve, ananas suyu ve mısır gevreğinin yer aldığı bir karışım tüketmektedir. Her an bakımlı olmaya dikkat eden Sert, ofisine gitmeden önce Metrocity’de yer alan kuaförde saçlarına bakım yaptırmayı ihmal etmiyor.

ivana-sert-guzellik-1

Ivana Sert’in ağzından güzellik ve diyet sırları:

  • Spora yoğun bir şekilde önem verdiği için haftada 1 kez masaja, ayda 2 kez hamam giderek kese yaptırıyor.
  • Sırbistan’dan aldığı köpek balığı yağı kapsülünü kullanıp bağışıklık sistemini güçlü tutuyor. Bunun yanı sıra C vitamini ve miligramlık kalsiyum almayı ihmal etmiyor.
  • Tatlı ve kızartma uzak durduğu yiyeceklerden.
  • Eti sadece haşlama olarak tüketiyor. Genel tercihi deniz ürünlerinden yana.
  • Her gün yüzüne nemlendirici krem sürmekte ve duştan sonra sıkılaştırıcı süt ile vücuduna masaj yapmayı ihmal etmiyor.
  • Devamlı olarak meyve ve salata tüketmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu