Kombinler

Tulumlar Nasıl Kombin Yapılır?

Tulum kombinleri

Sezon trendleri arasında olan tulumlar, tahtından inmemekte kararlılar spor tarzı tulumlar, gece tulumları ve daha birçok tulum modelleri, bulmamız mümkündür. Tulum elbiseler, tek parçadan oluştuğu için aslında pratik ve kolay giyim parçaları olmasının yanı sıra moda bloggerleri yaptıkları tulum kombinleri ile sokak modasına damga vuruyorlar.

Tulum nasıl kombin yapılır

Kolay ve pratik bir giyim gibi görünse bile çoğu kadının tulumları nasıl kombin yapacağı hakkında pek fazla görüşü bulunmuyor. Moda ve stil uzmanlarına göre tulum elbiseler, kısa boylu bayanların kesinlikle giymemesi gerektiğini söylüyorlar. Uzun boylu bayanlara ise yakışan bir giyim parçası olduğunu da belirtelim. Tulumlar da modelleri ve desenleri konusunda kendinizi çok riske atmadığınız sürece tulum elbiselerle çok şık kombinler yaratmanız da oldukça mümkündür. Şunu belirtelim ki tulum elbise seçimleriniz de vücudunuza en uygun tulum modelini bulmak için sık sık deneme yapmaktan da çekinmeyin.

Boru paçalı tulum kombinasyonu

Tulum seçimleri yaparken

  • Uzun boylu bayanlar tulum modelleri, seçimi yaparken geniş paçalı tulumlar, uzun boylu kadınlara çok yakışacağını ve harika duracağını bilmelerini isteriz. Ayrıca desenli ve baskılı tulum modellerini de kendi üstünde denemeliler.
  • Atletik vücuda sahip bayanlar, ince askıları olan ve düşük bel tulum modellerini tercih edebilirler.
  • Kıvrımlı vücut yapısına sahip hanımlar ise, koyu renk tulum parçalarına öncelik vermeleri onların açısından iyi olur. Flare tarzı denilen tulum modelleri kıvrımlı vücut yapısına sahip bayanlara oldukça yakışacaktır.
  • Çok zayıf ve ince bir bayansanız, pileli tarz veya fırfırlı tulumlar tercihiniz olabilir.
  • Kısa boylu bayanların tulum tercihleri ise bol tarzdaki tulum modellerinden uzak durmalılar bunun yerine boyu kısa tulumlar denemelidirler.

içekli tulum kombinleri 2015

Tulumlar nasıl kombin yapılır?

Siyah renk tulumlar, her yerde ve her ortamda ayak uyduracağını kesinle unutmayın! Siyah tulum kombinleri yapacağınız küçük ama etkili aksesuarlarla şık bir görünüm elde etmeniz mümkün. Örneğin altın sarısı renginde veya gümüş rengi aksesuar ve takılarla çok şık kombinler ortaya çıkabilir. Gece gezmelerine çıkacaksanız metalik renginde şık ve modern topuklu ayakkabı veya sandalet ayakkabı ile kombinizi tamamlaya bilirsiniz. Siyah tulumlarınızı gündelik giyimlerde de stiletto tarz ayakkabılarınız ve gösterişli takılarınızla tamamlamayı kesinlikle unutmayınız.

En şık tulum kombini

Pileli ve drapeli tulumlarınızı ofis şıklığı yakalamak için tercih edebilirsiniz. “Pileli, drape tulumlar”, takım elbisesi şıklığı veren tulum modelleri, nört tarzı renklerden oluşması ofis giyimlerinde ideal seçimler arasında olabilir.

Dekolteli şifon gömlekli tulum kombini

Hala tulum elbise, giymeyi tercih etmiyorsanız kadınlive moda editörlerinin sizlere bir önerisi daha olacak, tulum kıyafetlerinizi üzerinize alacağınız şık ceketler ile giyinip kadınsı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu şekilde şıklığınıza şık katarken tulumları giyinmeye alışırsınız. Bu kombin önerimizi soğuk havalar da denemelisiniz. Tulumlarınızı deri ceket veya kot ceketler ile tamamlamanız mümkündür.

Dar ve şalvar tarzı beyaz tulum kombini

Tulum kıyafetler, giydiğiniz zaman çanta seçiminiz çapraz çantalardan yana olsun. Çapraz çantaların zincir detayları size farklı bir görünüm kazandıracak ve kemer etkisi verecektir. Bu durum ise vücut biçiminizin daha güzel görünmesine neden olacaktır.

Tulumlar nasıl kombin yapılır

Son olarak ise tulum kombinasyonunda dekolteli tulum modelleri gece ve özel günlere endekslemek doğru olmaz. Dekolteli tulumlar, gündelik giyimlerde de kullanılabilir. Nasıl diye soruyorsanız? Tulum elbisenizin içerisine giyeceğiniz şifon tarzı gömlekler veya bluzlar ile giyinebilirsiniz.

Beyaz şık tulum kombin önerisi

Tulum kıyafetler hangi tarz ayakkabılarla giyilir?

Tulumların bir çok modeli mevcut bunlardan bazıları bol paçalı tulum modelleri bu tarz tulumların altına giyebileceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar sizi hem şık hem de olduğunuzdan daha uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır. Boru paçalı tulumlara ise, topuklu sandalet ayakkabı giyinerek şık ve kadınsı bir görünüm kazanabilirsiniz. Günlük tulumlarınızın ise, giyebileceğiniz şık ve tarz spor ayakkabı veya babet ayakkabılar ile çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca renkli tulum modelleri bu yılın en trend modelleri arasında. Bu tarz tulumlarla da ten rengi ayakkabı kombinasyonları yapabilirsiniz.

Tulum kombinasyonu

Kadınlive moda editörleri tarafından seçilen tulum kombinlerine galeriden göz atabilirsiniz. Bu tulum kombinleri sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Siyah şık tulum kombini

Tulum Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu