Kombinler

2022 Bomber Ceket Kombinleri ve Modelleri

Bomber Ceket Kombinleri

2022 sonbahar / kış modası bomber ceket modelleri tabi ki bu bomberi bir yerden hatırlıyoruz. Size de tanıdık geldi öyle değil mi? Bomber model ceketler, 80’ler modasının vatkalı kolej ceketlerinin havasını üzerinde taşıdığı için vintage modasının modern bir yorumu niteliğinde. Modellerde modernlik o kadar baskın ki başlı başına bir moda akımı başlatmak üzere.

Bomber Ceket Kombinleri

Bomber ceketlerin en büyük artısı şüphesiz tek başlarına kombinin en göze çarpan parçası olduğu için günün kurtarıcısı olmasıdır. Yani sadece doğru seçim bir bomber ceketle şık olabilirsiniz. Doğru seçimden kastımız boy ve ölçülerinize göre seçilmiş bir ebat, renk ve model seçimidir. Bomber ceketlerin bir çok farklı renkte olduğu gibi farklı desenleri de mevcut. Hatta desenler bile çiçek, leopar, geometrik vb. olarak çeşitlenmekte.

Bomber Ceket Feminen Tarz Yeni Stil

Gelelim en can alıcı noktaya. Kombin! Tüm bayanlar neredeyse her gün yaşadıkları bir sorun olan kıyafet kombinleme meselesi modanın çeşitlenmesiyle doğru orantılı olarak artıyor. Korkulacak bir şey yok. Üzerinize giyeceğiniz atlet veya tişörtlerin sade renkte ve modelsiz olmasına dikkat edin, bomber ceket yeterince kendini göstereceği için ceket içine giyilecek karmaşık bir üst göz yorgunluğundan başka bir şey sağlamaz.

Baskılı Bomber Ceket Sokak Modası Kombinleri

Bomber ceket geniş bel kesiminde olduğu için ceketinizin altına mutlaka slim bir jean giymeniz doğru olur. Aksi halde bol tercih ettiğiniz bir pantolon sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Jean harici kumaşlarda tercih edilebilir. Mesela çok sade bir bomber ceket altına ceket rengine uyumlu renkli bir pantolon da çok hoş görünecektir. Bu ceket üzerine takacağınız çanta ise hiç problem değil sırt çantasından portföy çantaya kullanacağınız tüm çantalar bu cekete uyum sağlayacaktır.

Bomber Ceket Siyah Skinny Jeans Sokak Modası

Giyim dünyasının kurtarıcısı niteliğinde olan bu ceket daha kendinden çok söz ettirecek. Bizce henüz kullanmıyorsanız hemen bir tane edinmelisiniz.

Casual Bomber Ceket Sokak Stilleri ve Kombinleri

Sizin için hazırladığımız moda ikonlarının görsellerini galeride inceleyebilirsiniz. Eminiz ki bu sokak stilleri bomber ceket kombinleri ve modelleri sizlere ilham ve fikir kaynağı olacaktır.

Bomber Ceket Kombinleri ve Modelleri / GALERİ

Skinny Jeans ve Bomber Ceket Kombini Sokak Modası

Bir önceki konumuzda sizlere Sonbahar Kış 2022 Trençkot Modelleri başlıklı yazımızda en trend kadın trençkot modelleri ve kombinleri hakkında fikirler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu