Kombinler

Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Büyük göğüslü kadınlar, giyim konusunda oldukça fazla zorlandıklarını biliyoruz. Kıyafet alışverişine çıktığınızda kendi stilinize uygun giyim parçaları bulmakta zorlanan kadınların dolaplarında sürekli aynı kesimlere sahip kıyafetler bulunduran büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli? İşte tam olarak bu konu hakkında Kadınlive kadın ekibi olarak küçük ama etkili bazı stil önerilerini kaleme alarak yazdık.

Bu stil önerileri ile istediğiniz tarz kıyafet parçalarını giyebilecek ve kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. İşte bu giyim stil önerileri ile istediğiniz tarzda giyinebilirsiniz.

Büyük göğüslü kadınların giyinmeleri konusunda ve giydikleri parçalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini bu yazımızda yakın mercek altına aldık. Şimdi gelin hep birlikte bu stil tüyolarını tek tek inceleyelim.

Tulum Kıyafetler

Tulum Giyimleri

Tulum giyim parçalar tarz ve stil sahibi kadınların vazgeçemediği kıyafetlerden birisi. Özellikle de büyük göğüslü kadınların da kurtarıcısı olan bu tip giyim parçaları, göğüs bölgenizi gizleyerek ve vücudun üst taraflarını olduğundan daha küçük gösterecektir. Eğer dolabınıza tulum kıyafetleri ekleyecekseniz renk konusunda koyu tonları tercih etmenizi öneririz. Bu sayede etkisini ikiye katlamış olacaksınız.

Bol Bluz ve Kazak Modelleri

Bol Kazak Giyimleri

Bol kesimlere sahip bluz ya da kazaklar, üst kısmınızı gizleyerek olduğundan daha çok küçük göstermesini sağlar. Vücudunuzu daha dengeli ve toplu gösteren bluzları ya da kazakları skinny jean pantolonunuzla kombin yapabilirsiniz.

Stil Önerisi İçin Bir Not

Oversize bluz ya da kazak modelleri ile hafif bol kesimlere sahip parçaları birbirine kesinlikle karıştırmayın. Çünkü oversize bluz ya da kazaklar sizleri olduğunuzdan daha çok şişman görünmenize neden olabilir.

A Kesimli Etek Modelleri

A Kesim Etek Giyimleri

A kesimli etekler, sezonun en gözde parçaları arasında olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tarz etek modellerini giydiğimiz zaman oldukça feminen görünürken tüm dikkatleri de vücudumuzun alt kısmına çekmeyi başarabiliriz.

Blazer Ceketler

Blazer Ceket Giyimleri

Blazer ceketler tam bir kurtarıcı parçalardan. Dolapların vazgeçilmez giyim parçası olan blazer ceketler, büyük göğüslere sahip kadınlar için en ideal parçalar arasında yerini alıyor. Bu ceket modelleri, vücudun geniş ve kıvrımlı hatlarını sararak gizleyebiliyor. Bu özelliği sayesinde göğüslerin büyük görünmesinin önüne geçiyor.

Toparlayıcı Sutyenler

Toparlayıcı

Bugüne kadar kullanmış olduğunuz tüm sutyenleri bir kenara bırakarak toplayıcı özelliğine sahip olanları dolaplarınıza ekleyin. Bu toparlayıcı sutyenler en az göğüslerinizi 2 beden daha küçük görünmesine olanak sağlayacaktır. Ayrıca giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizde daha derli ve toplu gösterecektir.

Büyük Göğüslü Kadınların Giymemesi Gerekenler

Bol Üst Giyim Parçası

  • Dar bluz modelleri
  • Üzerinde süsleme, işleme, taş gibi aksesuar olan bluzlar
  • Oversized bluzlar, kazaklar, gömlekler gibi giyim parçaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu