Dekorasyon

Çalışma masası beyaz etkisi!

Çalışma masası beyaz dekorasyon önerileri

Beyaz renginin kullanılmadığı bir alan yok diyebiliriz. Beyazı evimizde her yerde kullanırken birde çalışma masasında görmelisiniz. Bir çalışma odası ayarlarken beyaz renginin etkisini ve size sağlayacağı fayda hiçte azımsanacak türden değildir.

Soğuk günler artık yavaş yavaş kapımızı çalmaya hazırlanıyor. Bizlerde artık dışarılardan çekilerek sıcacık evlerimizde vakit geçirmeye başlayacağız. Beyaz renk aslında her mevsime uygun bir renk olsa da kış aylarına ayrı bir yakışıyor.

Eski çalışma masamızı kendimiz alıp güzel bir beyaz boya ile boyayabiliriz. Ya da yeni bir çalışma masası alacaksak beyaz renkte tercih etmeliyiz.

çalışma-masası-beyaz

Beyaz, her ne kadar çabuk kirlenir gibi söylemlere maruz kalsa da aslında en şık renklerden bir tanesidir. Ayrıca beyaz, sadelik ve dinlendirici etkisi ile tam bir çalışma masası rengidir. Beyaz bir çalışma masasında, ufak koyu renkli çizgiler ile de süsleyerek tamamlarsak, o masadan kalkmak dahi istemeyiz.

çalışma-masası-beyaz-1

Çünkü kışın o kasvetli havasından bizleri kurtararak, aydınlık ve enerji dolu bir çalışma ortamı sağlamış olur. Üzerine ise kahverengi kalemlik ya da koyu renklerde çerçevelerimizi koyduğumuzda gerçekten çok şık bir çalışma masasına sahip olabiliriz.

çalışma-masası-beyaz-2

Hatta masamıza bir adet de kış çiçeği koyarak çok daha enerjik bir ortam sağlayabiliriz. Tüm çalışmalarınızı, tüm el işlerinizi, kasvetli kış havalarına inat bu muhteşem enerji dolu, aydınlık çalışma masasında yapmak isteyeceksiniz.

çalışma-masası-beyaz-3

Beyazın muhteşem gücünü çalışma masamızda kullanarak, hem odamıza çok şık bir hava katacağız hem de görünüşü kadar da işlevi güzel olan bir masaya sahip olacağız. Beyaza eşlik edecek renkleri seçerken de odamızda ki diğer eşyalara uyumlu renkleri kullanabiliriz.

çalışma-masası-beyaz-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu