Kadinlive.com

Koton Plaj Elbisesi Modelleri 2018-2019


Koton Plaj Elbisesi Modelleri 2018-2019

Plaj elbisesi modelleri, fiyatları ve en şık güzel yaz için plaj elbisesi modelleri sizler için seçtim. Satın alma seçenekleri ile sizlere sunacağım. Yaz sezonunun en favori ve güzel plaj elbise modelleri koton 2018-2019 koleksiyonundan en şık seçmeler sizlerle…

Kadınlar yeni moda trendlerine hemen ayak uydurabiliyorlar. Mayo ve bikinilerin üzerine plaj elbisesi giyinmeyi tercih ediliyor. Plaj elbiseleri ile şık ve modern kadınsı bir görünüm kazanmak mümkün kılıyor. Deniz girmediğimizde veya girip çıktığımız da bu plaj elbiseleri giydiğimizde hem çok şık hemde çok rahat hareketler yapabilmenize olanak tanıyor.


Plajların yeni modası plaj elbiseleri oldu. Bu yıl oldukça sık sık karşımıza çıkan. 2018-2019 plaj elbiseleri, modern ve feminen görüntünüz ile herkesi büyüleyin. Şık ve tarz sahibi olan kadınların tercihi olan plaj elbisesi modellerini sizler için en güzel elbise modelini koton 2018-2019 plaj giysileri kategorisinden seçtim. Bu çok şık ve ihtişamlı Plaj giysileri Koton online alışveriş veya en yakın Koton mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sizler için seçmiş olduğum plaj elbiseleri arasında. “Çizgili plaj elbisesi, plaj pantolonu, ip askılı plaj elbiseleri” ve bir çok model mevcut olan plaj giysileri beğendim umarım sizlerde bu plaj elbise modellerini beğenirsiniz. Ayrıca satın almak istediğiniz plaj elbise modelini yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşağıda sizlere sunacağım plaj elbise modellerini koton web sitesi veya mağazalarından temin edebilirsiniz. Bu şık elbise modelleri benim çok hoşuma gitti. Umarım sizlerde bu koton plaj elbisesi modellerini çok beğenirsiniz.

Tunik Plaj Elbisesi

Koton marka bu tunik plaj elbisesi yakası V kesimli ve bel hizası esnektir. Bu şık plaj elbisesi farklı renkleri mevcuttur ve altına giyeceğiniz sandalet tarzı ayakkabı ile çok şık ve oldukça güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Bu Koton plaj elbisesinin fiyatı ise; 50 TL civarıdır. Fiyatı oldukça uygundur.

Koton Salaş Boyundan Bağlamalı Plaj Elbisesi

Koton marka boyundan ve önden ip bağlamalı plaj elbisesi düşük omuzlu ve sırt bölgesi büzgülü. Bu şık ve güzel plaj elbisesi ile yaz plaj modasına damgasını vuran siz olun. Şık plaj elbisesinin altına giyeceğiniz parmak arası şık sandalet terlikler ile kadınsı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu koton markalı plaj elbisesinin fiyatı ise; 40 TL civarıdır.

Beğendiğim ve hoşuma giden diğer plaj elbiselerini galeriden inceleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğum şık ve modern plaj elbisesi modelleri umarım sizlerde çok beğenirsiniz.

Plaj Elbisesi Modelleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git