Saç Modelleri

Asimetrik saçlar enjoy modeller

Siz değerli bayanlar için Kadınlive kadın ekibi enjoy asimetrik saç modelleri en güzellerini seçti. Bu saç modelini her boyda uygulayabilirsiniz. Asitmetrik saç modelinin öncüsü Victoria Beckham’dan ilham alarak siz de saç stilinizi yaratabilirsiniz..

Bu saç modelini şekillendirmek için, farklı büyüklükteki fırçalara ihtiyacınız olacak. Saçınızın kısa bölümlerinde küçük bir fırça, saçınızın uzun kısımlarını kıvırmak için de daha büyük bir fırça kullanmalısınız. İsterseniz, fırça yerine saç maşası kullanarak da saçınızda harika bukleler yaratabilirsiniz.

asimetrik-sac-modeli-5

Daha sonra saçlarınıza parlaklık veren bir sprey sıkarak saçlarınızı şekillendirmeyi bitirebilirsiniz. Kısa asimetrik kesimlerle ilgileniyorsanız, bilmelisiniz ki bu saç modelinin sırrı uzun bıraktığınız tarafın katlı kesilmesinde… Kendinize yeterince güveniyorsanız, saçlarınızı güçlü bir renge boyayıp, katlı kısımlara gölgeler atmayı düşünebilirsiniz. Bu cesur saçlara cesur renkler çok yakışıyor…

asimetrik-sac-modeli-1

Uzun asimetrik kesimler sizi cezbediyorsa, en popüler kesim olan A şekilli, uçlara doğru uzayan

kesimleri tercih edin. Bu saç kesiminde saçınızın arka kısmı tamamen küt kesilirken, önlere doğru saçlarınız çene hizasına ya da biraz daha uzun bir boyda kesilir.  Bu asimetrik kesim düzgün yapıldığında saçınızdaki farklı form göz alıcı olmaya yetecektir.

asimetrik-sac-modeli-2

Bu tarz uzun asimetrik bir saç kesiminiz varsa kusursuz bir görünüm yaratın. Saçlarınızı volüm veren bir şampuanla yıkayın sonra da yuvarlak bir fırçayla tarayarak kurutun. Saçlarınızın uçlarını içeri doğru kıvırın. Pürüzsüz bir görünüm elde etmek için saçlarınızı bir saç düzleştiricisiyle düzleştirin. Bu işlemi yaparken mutlaka ısıya karşı koruyucu bir saç spreyi kullanmayı ihmal etmeyin.

asimetrik-sac-modeli-3

Aslında her boyda uygulayabileceğiniz bu kesimde yüzünüze uygun modeli mutlaka bulabilirsiniz. Oval yüzlüler için kısa kesimler sofistike bir görünüm sağlıyor.

asimetrik-sac-modeli-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu