Aşk & İlişkiler

Erkeklerin Bilmemesi Gereken Kadınların Sırları

Diyorlar ki, ilişki kurarken taraflar arasında hiçbir sır olmamalıdır. İçtenlik ömürlü ilişkinin temelidir. Sadece bazı küçük sırlar var ki, bunları gizleme ihtiyacı olur. Aziz hanım okuyucularımız, şimdi sizinle bu küçük sırlar hakkında konuşmak istiyoruz.

Eski sevgili

Erkekler geçmiş münasebetiniz hakkında sadece ona göre soruyorlar ki, kendilerinin en iyi olduklarını duysunlar. Geçmiş güzel anılarınızı partnerinize detaylı şekilde konuştuğunuz halde inanın ki, münasebetlerinizde sorun oluşacak. Elbette ki, sevgiliniz sizin mazinizi bilmelidir, ama tüm detaylarıyla yok.

Savurganlık

Erkekler artık ihtiyacınız olmadığı halde aldığınız onuncu ayakkabı, beşinci çanta hakkında bilmeseler de, olur. Onlar sizin giyiminize harcadığınız paraları savurganlık olarak görürler. Adi mağazadan 15 liraya alabileceğiniz bir aşınma herhangi bir markayı mağazadan onun 4-5 katına aldığınızı gördükleri zaman is genellikle deli olurlar. Buna göre de iyi olur ki alışverişe sevgilinizle değil, arkadaşınızla gideceksiniz.

Akrabalar

Erkeklerin hassas olduğu konulardan biri de onların kapsamı, akrabalarıdır. Akrabaları hakkında diyeceğiniz herhangi olumsuz fikir münasebetlerinizi bozabilir, hatta özellikle de annesi hakkında diyeceğiniz fikirlerde dikkatli olun. Beğenmediğiniz özellikler olsa bile, bunu onun yüzüne vurmayın.

Hediye seçimi

Eğer partnerinizin verdiği hediye sizin gönlünüzce değilse bile, bunu asla ona belli etmeyin. Aldığı hediyede iyi şeyler bulmaya çalışın. Sadece ona gelen kez görmek istediğiniz hediye konusunda ipucu verin.

Yaş problemi

İlişkiye girdiğinizde yaşınızı gizlemeye çalışmayın. Bazen bayanlar ilişki kurarken ilişkilerin ciddileşeceği hakkında düşünmüyor, yaşlarını saklıyor olduklarından daha az diyorlar. Bunun yanlış adım olduğunu, sevdiğiniz insanda size karşı güvensizlik yaratacağını unutmayın. Bu konuda dürüst olmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu