Saç Renkleri

Esra Erol Yeni Saç Rengi ve Modelleri

Ekranların güzel sunucusu Esra Erol’un saç rengi ve saç modellerini sizler için Kadınlive Kadın ekibi olarak derledik. Esra Erol sunduğu evlilik programlarında kimi zaman sert çıkışları, kimi zamanda sempatik tavırları ile bir çok kadının gönlüne taht kuran başarılı sunucu Esra Erol’un saç rengi, merak konusu oldu. Sunuculuğunu yaptığı evlilik programlarında adından sıkça söz ettiren güzel sunucu Esra Erol saç rengi ve saç modelleri ile dikkat çeken başarılı sunucunun yeni model saç rengi ve saç modellerinin fotoğraflarını sizler için aşağıdaki galeride bir araya topladık.

Esra Erol‘un asıl saç rengi orta kahverengidir. Güzel sunucu bugüne kadar kullandığı saç renkleri arasında kahverengi saç renkleri tonlarından asla vazgeçmemiştir. Esra Erol‘a yakışan ve güzel duran kahve saç tonları arasında kulladığı saç renkleri ise tatlı kahverengi saç renkleri, küllü kahverengi saç rengi, bal köpüğü kahverengi saç rengi, kızıl kahve saç rengi, karamel kahve saç rengi ve kestane kahvesi gibi saç rengi ve tonlarını ekranların güzel sucusu Esra Erol‘un saç renklerinde bugüne kadar gördük.

Kahve saç rengi tonlarından kurtulan Esra Erol yeni saç rengi ve imajı ile bayanların dikkatini çekmeyi başarmış ve merak konusu olan saç rengi bir çok kadın tarafından beğenilen saç renkleri arasındaki yerini almış durumda. Sizlerde Esra Erol‘un yeni saç rengini kendinize uygulayıp kusursuz güzelliğinize elegant duruş sergileyebilirsiniz.

Esra Erol yeni saç rengi, olan bal köpüğü saç rengi ile kadınlar tarafından övgü karşılanan saç rengi en çok beğenilen ünlülerin saç renkleri arasında olduğunu söyleyelim. Esra Erol‘un yeni imajı olan saç renk tonu 7.30 bal köpüğü saç rengidir. Bu saç rengi ile Esra Erol daha genç görünüm elde ederken güzelliğine güzellik katmış ve daha çok çekici hale getirmiştir. Yeni imajı ve saç modeli ile hayranlarını etkilemeyi başaran güzel sunucu elegant duruş sergilemeyi başarmış durumda.

İlgili Ayrıca BKNZ ; 2015 Yeni trend: Bal köpüğü saç renkleri

Dalgalı ve kabarık saç modelleri çok yakışan Esra Erol sunuculuğunu yaptığı programlar kadar saç rengi ve saç stilleri de çok konuşulacak. Şimdiye kadar bir çok saç modelleri deneyen ve kendisine her tarz stildeki saçlar çok yakışan Esra Erol makyaj stili ve saç stilleri ile yeni sezonda damgasını vuracak ünlüler arasında olduğunu söyleyelim. Esra Erol‘un kullandığı saçlarını boyadığı saç rengi olan bal köpüğü tonlarındaki renkleri tutturmak kolay bir renk değildir. Bunun için bal köpüğü saç rengi düşünen bayanlar uzmanlarına ve kuaförlerine yaptırmaları daha iyi olur.

Kadınlive editörleri olarak sizler için derlediğimiz bugüne kadar Esra Erol‘un boyattığı saç renkleri ve modellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

‘Esra Erol Yeni Saç Rengi ve Modelleri’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan Geniş Alınlılar İçin Saç Modelleri başlıklı yazımızda saç, saç modeli ve geniş alınlı bayanlar için öneriler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu