Saç Renkleri

Türkan Şoray Eşsiz Kahverengi Saç Rengi

Loreal paris en son çıkardığı saç renklerinden birisi de Türkan Şoray‘dan ilham alarak çıkardığı Kahverengi saç renkleri ve tonları oldu. Kadınlar tarafından çok beğenilen kahve tonları saç rengi 2015 / 2016 yaz sezonuna damgasını vuracak gibi görünüyor.

Türk sinemasının efsanevi oyuncusu olan Türkan Şoray‘ın eşsiz, parlak ve gür saçlarından ilham alan Loreal Paris‘in en yeni koleksiyonu olan ‘Efsanevi Kahveler’ tüm dikkatleri üzerinize çekecektir. Loreal Paris, yıllardır kadınların güzelliğine güzellik katmak ve kadınların gücünü ve sahip oldukları ışıltıyı ortaya çıkarmak için çabalıyor. Loreal Paris Excellence Creme 2015 / 2016 yaz koleksiyonu da kahverengi saç renkleri ile karşımıza çıkıyor. Sezon trendi olan ‘Excellence Creme Efsanevi Kahverengi Saç Renkleri’ ile zamansız güzelliği yakalayabilirsiniz.

Türkan Şoray‘ın kahverengi saçlarından ilham alınarak yaratılan efsanevi saç rengi göz alıcı ve bakımla zenginleşen saçlar için sende excellence‘yi seçip kendi efsanenizi yaratabilirsiniz. Ayrıca Türkan Şoray makyajıyla güzelliğinize güzellik katın. Makyaj yaparken yüz hatlarını çok beğendiğimiz ve hayranlık beslediğimiz efsanevi oyuncu Türkan Şoray makyaj tekniklerini kendinize uygulayabilirsiniz ve sizde efsanevi bir güzellik taşıyabilirsiniz.

Türkan Şoray Efsanevi Makyajı Nasıl Yapılır?

Efsane oyuncu Türkan Şoray‘ın makyajını yapmak için göz makyajına yoğunlaşmanız ve gözlerinize yoğunluk göstermelisiniz.

Güzellik abidesi Türkan Şoray’ın Göz Makyajı

Göz makyajı için beyaz renk kalem uygulayarak, göz hacmini büyük gösterecek ilk adımı atmaya başlayın. Kirpiklerinizin alt kısmından gözünün dış uç kısmından başlayarak, gözlerinizin ortasına kadar siyah göz kalemi ile ince bir çizgi çizin. Göz iç kısmına siyah kalem çekmeyiniz, çünkü gözlerinize puslu bakışlar verir ve aynı zamanda gözlerin küçük görünmesine neden olur. Halbuki Türkan Şoray‘ın makyaj stilinde en önemli nokta ise gözlerin iri olması hususudur.

Türkan Şoray Loreal Kahverengi Saç Rengi

Kirpiklerinizin üst kısım diplerine ise, göz pınarından başlayacak şekilde uzunca ve düz çizgi eyeliner çekin. Gözlerinizi kapatarak göz kapaklarının tam kıvrılma noktasına far fırçası ile kalın bir çizgi şeklinde göz farı veya göz kalemi uygulayınız. Dağıtma fırçası yardımıyla hafif bir şekilde dağıtın. Kirpikleriniz topaklanmayacak bir şekilde bolca maskara sürebilirsiniz. Ayrıca takma kirpiklerde kullanmanız mümkündür. Son olarak ise, dudaklara kırmızı yada doğal nude renk tonlarında ruj sürerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ; Kızıl kahve saç rengi hangi tene yakışır?

Türk sinemasının güzel oyuncusu Türkan Şoray resimlerini sizler için en güzel fotoğraflarını seçtik…

‘Türkan Şoray fotoğrafları’ için galeriyi inceleyin…

Bir önceki yazımız olan Ombre Saç Rengi Nasıl Yapılır? ombre saç, ombre saç modelleri ve hakkında detaylı bilgileri bu yazımız da sizlere sunmuştuk. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu