Saç Modelleri

Geniş Alınlılar İçin Saç Modelleri

Geniş alınlara sahip olanlar için muhteşem saç modelleri

Geniş alınlı olan kadınlar için saç modelleri, alnın bir kısmını kapatacak şekilde ve yüz şekliniz ovale yakın bir hale gelecek şekilde saç modellerinden birisini seçmeliler. Geniş alınlı olan bayanlar, için en güzel saç modellerini sizler için hazırladık. Aşağıdaki galeriden de inceleyebileceğiniz gibi geniş alın için saç modelleri, sizlere ilham ve fikir kaynağı olacaktır.

Geniş Alınlı Bayan Saç Modelleri

Geniş alınlar için, kolay ve basit olan yöntemlerden birisi olan kaküllü saç modelini kullanabilirsiniz. Bu şu demek olmuyor ki tek seçeneğiniz kaküllü saç modelleri değil, mesela alnınızı örtecek dalgalı saç modelleri, geniş alının bir kısmını kapatan tutam saç modelleri gibi pek çok saç modellerini kullanabilirsiniz. Aslında geniş alınlı bayanlar, istedikleri saç modellerini rahat bir şekilde saçlarda kullanabilirler. Geniş alınlı bayanlar bunların yanı sıra açık alınlarını gizleyebilir ve farklı saç modelleri deneyerek kendilerine yakışan en güzel saç modelini ortaya çıkarabilirler.

Geniş Alın İçin Bob Kesim Saç Modeli

Geniş alnı olanların uzak durması gereken saç modelleri ise sıkı bir şekilde bağlanmış atkuyruğu saç modelleri, alnınızı açıkta bırakan örgü saç modellerinden kesinle uzak durmalısınız. Eğer saçlarınız kısa ise saçlarınızı bob kesim tarzında veya dağınık bob saç modelleri deneyebilirsiniz. Bunların yanı sıra katlı saç kesimleri ve dalgalı saçları tercih edebilir ve yüz şeklinizi oval şekle getirmek için deneyebileceğiniz saç modelleri arasında olduğunu da söyleyelim.

Geniş Alın İçin Dagınık Tutam Saç Modelleri

Geniş Alınlar İçin Saç Modelleri Önerileri

  • Geniş alını ve kısa saçları olan bayanlar ise tercih edebilecekleri saç modelleri bob kesim saçlar ve dağınık bob saç kesimleri ile geniş alınlarını daha küçük ve yüzlerini ovale yakın bir şekle getirebilirler.
  • Alını geniş bayanlar toplu saç modelleri denemek isterlerse ve açık alını gizlemek için dağınık kaküllerle yapılmış geniş topuz saç modelleri kullanabilirsiniz.
  • Geniş alınlı olan bayanlar genelde kahküllü ve dalgalı saç modelleri rahatlıkla deneyebilirler. Bu saç modelleri her bayan tarafından sevilerek kullanılmakta ve ünlülerin de tercihleri arasında olduğunu da söyleyelim.
  • Geniş alını olan kadınların için diğer bir saç modeli de katlı kesim saç modelleridir. Bu saç modelinin kolay ve pratik olduğunu söylemekte fayda var.
  • Son olarak da geniş alınlı bayanlara önerimiz olan kalkmış ve köşeli kaş modelleri yerine düz şekillerdeki kaş modelini seçmeniz sizin daha iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olacağını söyleyelim.

Geniş Alın İçin Kısa Katlı Kesim Saç Modeli

Bu yazımızda ilginizi çekebilir ; Yuvarlak yüzlülere saç modelleri

Kadınlive editörleri olarak sizler için derlediğimiz geniş alınlı bayanlar için saç modellerini, aşağıdaki galeriden inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Geniş Alın İçin Örgülü Saç Modeli

‘Geniş Alınlılar İçin Saç Modelleri’ adlı foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan Kalpli En Güzel Saç Örgü Modelleri başlıklı yazımız da saç ve saç örgüleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu