Diyet Listesi

Kate Upton’un Diyet Sırları

Kate Upton’un Diyet Sırları

Vouge dergisi editörlerinin dünyanın en seksi modeli seçtiği Kate Upton formda ve fit görünüşünün sırlarını paylaştı. Kadınlive ekibi olarak bu sırları kaleme aldık. Kate Upton yaptığı her konuşmada kıvrımlı ve dolgun vücut hatlarını sevdiğini dile getiriyor. Kate Upton’un kusursuz fiziği ve görünümün formülü ise çekimlere başlamadan, sıvı diyete başlaması. Böylece daha ince ve güzel görünüyor.

24 yaşındaki ünlü modelin bugüne kadar pek bilinmeyen beslenme ve diyet sırlarını merak eden hayranları, hayatında şeker, tuz ve un olmadığını da öğrenecekler.

Kate Upton Diyet Sırları

Beslenme Rutini Var

Ünlü model Kate Upton sabah erken kalkıp erken saatlerde kahvaltısını yapıyor ve öğünlerini hiç ihmal etmiyor. Sabah 7’de kahvaltı başında oluyor. Dolgun göğüsleriyle dikkat çeken model Kate Upton, ara öğünlerini ve 60 dakikalık egzersizlerini de aksatmıyor.

İşte Kate Upton’un Günlük Beslenme Listesi

  • Kahvaltı için saat 07.00: 1 yumurta ve yumurtanın beyazından yapılan ıspanaklı omlet, yeşil çay. Bazı günler mısır gevreği, meyve ve süt.
  • Ara öğün saat 10.00: 10 tane çiğ badem ile yeşil sebze suyu
  • Öğle yemeği: Izgarada yapılmış tavuklu kinoa ve sebzeler
  • Ara öğün zamanı saat 16.00: Protein bar
  • Akşam yemeği en geç 19.00: Somonlu ve kajulu karalahana salatası.

Kaçamakları Çok Az

Ünlü model Kate Upton’un çekimlerden 48 saat evvel sıvı diyeti yaptığını söylemiştik. Bu diyette sebze ve meyve sularından yapılan içecekler tercih ediyor. Kate Upton sıvı diyetini toksinleri atmak ve fotoğraflarda güzel çıkmak için yaptığını dile getiriyor.

Model Kate Upton sağlıklı beslenme listesine bazen kendisini ödüllendirmek için küçük kaçamaklar ekleyip kızarmış veya tuzlu yiyecekler yiyerek kendisine küçük ödüller veriyor. Dünya ünlü model olan Kate Upton’un diyet ve beslenme listesi oldukça sağlıklı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu