Kadinlive.com

Gelinlik Yerine Gelin Bikinisi


Hiç bikiniden gelinlik olur mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Ünlü tasarımcı Mara Hoffman, Gelin adayları için çok farklı bir alternatif olan gelin bikinisi çıkardı. İlginç bir tasarım olan bu gelin bikinileri plaj düğünü yapmak isteyenler için oldukça farklı bir hava katabilir.

Genç kızların rüyalarını süsleyen gelinlikler, içerisinde pamuk prenses gibi görünme arzusu vardır. Fakat farklı bir düğün tercih edenlere alternatif olarak plaj düğünlerinde uzun kuyruklara sahip gelinlik modelleri ile rahat hareket etmek hiç de kolay olmaz.

Bu boşluğu farkına varan tasarımcı Mara Hoffman gelin adaylarının bu sıkıntıları göz önüne alarak duruma el atıp muhteşem tasarımlı gelin bikinileri tasarladı! işleme detayları ile göz dolduran gösterişli gelin bikinileri oldukça şık tasarımlara imzasını atmış. Gelin bikinilerinin duvakları bile eksiksiz olarak tasarlanmış.


İlginç bir gelinlik olsa da plaj düğünlerinin vazgeçilmez gelinlikleri arasında yerini alacağı kesin. Sizler bu bikini tasarımlı gelinlik modellerini nasıl buldunuz? Galeriden inceleyebilirsiniz.

Gelinlik Yerine Gelin Bikinisi / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git