Gelinlik Modelleri

Gelinlik Yerine Gelin Bikinisi

Hiç bikiniden gelinlik olur mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Ünlü tasarımcı Mara Hoffman, Gelin adayları için çok farklı bir alternatif olan gelin bikinisi çıkardı. İlginç bir tasarım olan bu gelin bikinileri plaj düğünü yapmak isteyenler için oldukça farklı bir hava katabilir.

Genç kızların rüyalarını süsleyen gelinlikler, içerisinde pamuk prenses gibi görünme arzusu vardır. Fakat farklı bir düğün tercih edenlere alternatif olarak plaj düğünlerinde uzun kuyruklara sahip gelinlik modelleri ile rahat hareket etmek hiç de kolay olmaz.

gelin1

Bu boşluğu farkına varan tasarımcı Mara Hoffman gelin adaylarının bu sıkıntıları göz önüne alarak duruma el atıp muhteşem tasarımlı gelin bikinileri tasarladı! işleme detayları ile göz dolduran gösterişli gelin bikinileri oldukça şık tasarımlara imzasını atmış. Gelin bikinilerinin duvakları bile eksiksiz olarak tasarlanmış.

gelinlik yerine gelin bikinisi

İlginç bir gelinlik olsa da plaj düğünlerinin vazgeçilmez gelinlikleri arasında yerini alacağı kesin. Sizler bu bikini tasarımlı gelinlik modellerini nasıl buldunuz? Galeriden inceleyebilirsiniz.

Gelinlik Yerine Gelin Bikinisi / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu