Makyaj

Size Hangi Oje Yakışır?

Size hangi oje yakışır

Ojeler her kadın severek kullanıyor öyle değil mi? Birbirinden farklı renklerdeki ojeler yılın en trend oje renklerini sizlerle paylaştığımız oje trendlerini okuyun ve karar verin. Siz hangisindensiniz?

Çatlayan Oje

En yaratıcı ve en çılgın olanla başlayabiliriz. Ben pek beğenmiyorum fakat kullanan hatta bayılan çok fazla insan var. Tam bitti bu moda artık kullanılmaz derken farklı markalar tekrar üretmeye başladılar. Herkes kullanınca bir de ben deneyim dedim ve aldım. Normal ojeyi sürüyorsunuz istediğiniz renk. Üzerine de çatlayan ojelerinizi sürüyorsunuz. Hemen kuruyup çatlıyor ve grafiti gibi değişik bir hava yaratıyor. Almak isterseniz Flormar, Alix Avien ve Golden Rose’den bulabilirsiniz.

catlayan_oje

Parıltılı Oje

Bir de pırıltılı ojeler var tabi ki. En çok ünlüler kullanıyor. Tam bir kırmızı halı ojesi! Eğer sizde düğün nişan ya da eğlence yerlerine gidecekseniz kullanabilirsiniz. Hele ki bir de kıyafetlerinizle bir uyum sağlarsanız harika görünebilirsiniz.

pariltili_oje

Metalik Oje

Metalik ojeler vamp bir görünüme sahip olmak isteyenler için en doğru oje. Özellikle de siyah oje de mükemmel duruyor. Genellikle rock tarzı giyinen kişiler kullanıyor. Deri taytla kullanılabilir fakat dantelli kıyafetlerle kullanılırsa büyük bir tezatlık yaratacaktır.

metalik_oje

Mavi Yeşil Oje

Erkeklerin korkulu rüyası; mavi ve yeşil renk tırnaklar. Erkekler nefret etse de kadınların vazgeçilmezi. Birçok markanın en çok satan renkleri arasında yer alıyor. Özellikle de Les Jeans De Channel isimli seri daha çıkmamasına rağmen heyecanla bekleniyor.

mavi-yesil-oje

Natural Oje

Benim de en çok beğenerek kullandığım ojeler arasında natural ojeler var. Pudra pembesi, mercan ve somon renkleri zaten günlük hayatta da severek kullanıyorum ojede neden olmasın?

natural-oje

Kırmızı Oje

En güzel rengi en sona sakladım. Kadın olsun, erkek olsun herkesin beğeneceği ve kadınların vazgeçilmez rengi. Her kıyafetle her tarzla kullanılabiliyor. Farklılık istenirse de farklı kırmızının farklı tonları kullanılabilir.

kırmızı-oje

Evet bayanlar sizin oje renginiz nedir aşağıda yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu